• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

ProfitSMS.pl - Szybkie płatności SMS PREMIUM - Najczęściej zadawane pytania

Pyt.:

Czy muszę rozliczać się w urzędzie skarbowym z uzyskanego przychodu? Jeżeli tak w jaki sposób
Odp.:

Nie świadczymy usług doradztwa podatkowego, przykro nam.


Całkowita "wyjebka" w klienta.. Tworzycie serwis to pomagajcie swoim klientom, a nie ściemniacie że podatku nie trzeba odprowadzać.
Ciekaw jestem co ta kancelaria prawna napisze.. Pewnie też im już brak słów na Państwa "firmę" i dlatego nie ma tego oświadczenia.
 
Dokładnie jak tworzycie taki serwis to jakieś podstawowe wiadomości dotyczące rozliczania się z urzędem skarbowym powinny być umieszczone.
Coś mi się wydaje, że "firma" długo na rynku się nie utrzyma, z takim podejściem i brakiem profesjonalizmu.
Już tej rozmowy z konsultantem w ogóle nie komentuje... po prostu ŻENADA.

Korzystałem z DotPaya, gdzie obsługa naprawdę była rzetelna i fachowa, na wszystkie pytania uzyskiwałem satysfakcjonującą odpowiedź.
Od miesiąca korzystam z HomePay i powiem szczerze, że na razie współpraca jest na bardzo wysokim poziomie. Na pytanie do bok-u otrzymałem nie mal natychmiastową dokładnie wyjaśniającą sytuację odpowiedź. Polecam HomePay :)
Mam nadzieje, że poziom obsługi będzie cały czas na tak wysokim poziomie :)
 
Oświadczenie zostanie zamieszczone do godziny 15, na stronie głównej pojawi się o tym stosowna informacja. Przepraszamy za opóźnienie.
 
gdyby homepay nie istniało to byście wszyscy lizali dupę profitowi ;]
Oj, oj, jeszcze mamy przecież Dotpay.pl, też bardzo rzetelna i porządna firma =).​
 
Odnośnie wcześniej przeprowadzonej rozmowy, informujemy że ten konsultant został wyłączony z jakiegokolwiek kontaktu z klientami, gdyż jego szybko pisania i zarówno podejście do klienta źle wpływa na wizerunek naszej firmy. W końcu wszędzie może się trafić czarna owca, przez co najmocniej przepraszamy.

Sprawa się rozbiła o podatki, i nasz (były) pracownik Seweryn był po prostu źle poinformowany. Jutro (05.08) pojawi się oficjalne oświadczenie od naszej kancelarii podatkowej.

W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt na Gadu lub e-mail [email protected]

Seweryn to bardzo rzadkie imię w Polsce, spodziewam się że posiada je nie więcej niż 0.5% populacji w Polsce... Co ciekawe, istnieje taka osoba jak Seweryn Szatyński, legitymująca się w interesach tym samym adresem co Pani Agata - osoba, na którą zarejestrowana jest działalność gospodarcza. Jedyna Pani Agata za Szczecina, którą znalazłem na szpiegowskim portalu NK, rozpoczęła szkołę w roku 85, odejmując 7 lat, otrzymujemy rocznik 78, który natomiast zgadza się z emailem wpisanym do ewidencji Ewidencja Działalności Gospodarczej - e-URZĄD Miasta Szczecin. Pan Seweryn posługuję się natomiast mi. językiem rosyjskim, jak wiadomo, najpowszechniejszą metodą nauki języka w Polsce była szkoła, natomiast języka rosyjskiego w szkołach w Polsce uczono do ok. lat 90, co pozwala założyć, że rocznik Pana Seweryna jest zbliżony do Pani Agaty. Tym samym adresem w interesach posługuje się również Pan Lucjan Szatyński (CUKROWA 21/2 w Szczecinie). Wykluczyć tutaj należy tzw. wirtualny adres (wirtualne biura), tak się składa, że budynek ten znajduje się w niedalekim sąsiedztwie uniwersytetu szczecińskiego, do którego chodził mój bliski znajomy, od którego natomiast otrzymałem informację, że budynek ten jest najprawdopodobniej budynkiem mieszkalnym, własnościowym.
W obliczu tych informacji, domniemam, że Pan Seweryn jest bratem Pani Agaty.
Co więcej, z Panem Sewerynem zna się Pan nie od dzisiaj Panie Krzysztofie, i domniemam, że nie jest to Państwa pierwsza działalność o czym świadczą emaile z skymem.net, pozwalające powiązać Państwa już na początku roku 2010. Twierdzę nawet, że nie jest to Pana pracownik, a bliski wspólnik, co w obliczu informacji od Samme, jest całkiem pewne. W takich o to okolicznościach, ciężko jest mi uwierzyć by Pan Panie Krzysztofie, zwolnił swojego wspólnika, Pana Seweryna. Domniemam, że informacja o zwolnieniu, jest próbą ratowania twarzy, w obliczu ujawnionej-obciążającej imię firmy rozmowy na Gadu Gadu. Oczywiście mogę się mylić, aczkolwiek w obliczu powyższych informacji jest to wielce nieprawdopodobne. Proszę wybaczyć mój sceptycyzm ale uwierzę w zwolnienie Pana Seweryna w momencie jak zobaczę odpowiedni papier. Osobiście nie chciałbym, tak jak zapewne większość osób, która odwiedzi ten temat, by wspólnik firmy, z którą mam współpracować, prezentował taką kulturę wypowiedzi i tego typu profesjonalizm.
 
Last edited:
Seweryn to bardzo rzadkie imię w Polsce, spodziewam się że posiada je nie więcej niż 0.5% populacji w Polsce... Co ciekawe, istnieje taka osoba jak Seweryn Szatyński, legitymująca się w interesach tym samym adresem co Pani Agata - osoba, na którą zarejestrowana jest działalność gospodarcza. Jedyna Pani Agata za Szczecina, którą znalazłem na szpiegowskim portalu NK, rozpoczęła szkołę w roku 85, odejmując 7 lat, otrzymujemy rocznik 78, który natomiast zgadza się z emailem wpisanym do ewidencji Ewidencja Działalności Gospodarczej - e-URZĄD Miasta Szczecin. Pan Seweryn posługuję się natomiast mi. językiem rosyjskim, jak wiadomo, najpowszechniejszą metodą nauki języka w Polsce była szkoła, natomiast języka rosyjskiego w szkołach w Polsce uczono do ok. lat 90, co pozwala założyć, że rocznik Pana Seweryna jest zbliżony do Pani Agaty. Tym samym adresem w interesach posługuje się również Pan Lucjan Szatyński (CUKROWA 21/2 w Szczecinie). Wykluczyć tutaj należy tzw. wirtualny adres (wirtualne biura), tak się składa, że budynek ten znajduje się w niedalekim sąsiedztwie uniwersytetu szczecińskiego, do którego chodził mój bliski znajomy, od którego natomiast otrzymałem informację, że budynek ten to najprawdopodobniej jest budynkiem mieszkalnym, własnościowym.
W obliczu tych informacji, domniewam, że Pan Seweryn jest bratem Pani Agaty.
Co więcej, z Panem Sewerynem zna się Pan nie od dzisiaj Panie Krzysztofie, i domniewam, że nie jest to Państwa pierwsza działalność o czym świadczą emaile z skymem.net, pozwalające powiązać Państwa już na początku roku 2010. Twierdzę nawet, że nie jest to Pana pracownik, a bliski wspólnik, co w obliczu informacji od Samme, jest całkiem pewne. W takich o to okolicznościach, ciężko jest mi uwierzyć by Pan Panie Krzysztofie, zwolnił swojego wspólnika, Pana Seweryna. Domniewam, że informacja o zwolnieniu, jest próbą ratowania twarzy, w obliczu ujawnionej-obciążającej imię firmy rozmowy na Gadu Gadu. Oczywiście mogę się mylić, aczkolwiek w obliczu powyższych informacji jest to wielce nieprawdopodobne. Proszę wybaczyć mój sceptycyzm ale uwierzę w zwolnienie Pana Seweryna w momencie jak zobaczę odpowiedni papier. Osobiście nie chciałbym, tak jak zapewne większość osób, która odwiedzi ten temat, by wspólnik firmy, z którą mam współpracować, prezentował taką kulturę wypowiedzi i tego typu profesjonalizm.

Owy post powinien być nagrodzony Szpiegowską Nagrodą Nobla.
 
Back
Top