• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

HP i MANA bar w %

zxzxzx

New Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
334
Reaction score
3
Witam!

tak jak w temacie poszukuję skryptu który zrobi % na pasku many/hp dla tfsa 10.77 1.1+ windows ( bez .cpp)

za pomoc rep++
 
znalazłem trochę pomocy na English forum, muszę to przekompilować ps linijka którą mi podałeś nie istnieje w moim protocolgame.cpp

w tym miejscu mam:

if (skip >= 0) {
msg.addByte(skip);
msg.addByte(0xFF);
}
}


jak mam przekompilować ten silnik?

https://otland.net/threads/10-77-tfs-1-2-orts-a-real-map-project.204514/

dajcie mi jakiś link do poradnika albo wytłumaczcie bo nie znalazłem, są tylko dev a w moim silniku już tego nie ma.

edit: znalazłem program i próbowałem przekompilować wedłóg poradnika lecz dostałem 122 errory głównie z items.h i protocolgame.cpp

Error 82 error C2819: type 'NetworkMessage' does not have an overloaded member 'operator ->'...
Error 4 error C2610: 'ItemType &ItemType::eek:perator =(ItemType &&)' : is not a special member function which can be defaulted (..\src\bed.cpp)


itp dlaczego one się pojawiły?
 
Last edited:
Crypton, tak już się z tym zapoznałem , próbowałem przekąpilować ale wyskakiwały liczne błędy, masz 2 przykłady powyżej, jeszcze jutro się temu dokładnie przyjżę.. potrafisz mi wyjaśnić dlaczego takie błędy się pojawiły?
 
Próbowałeś skompilować za pomocą Visual Studio 2015?
Z tego co widzę to w VS 2013 występują problemy z kompilacją.
 
Cryption , zaraz zobacze tego 2015, wczoraj zmieniłem boosta na starszą wersje (157) bo miałem te (158) kompiluje wedłóg poradnika i mam nowy problem, teraz nie wywala takich błędów ale jest 1 error zerknij tutaj:

https://otland.net/threads/mana-hp-bar-in.236827/

- na samym końcu masz problem nie rozumuje tego bo ten plik którego niby tam ma brakować jest w tym folderze...
 
Crypton3 tak jak mówiłeś zmieniłem na vs 2015 i teraz mam taki problem...

1>------ Rebuild All started: Project: theforgottenserver, Configuration: Release x64 ------
1>TRACKER : error TRK0005: Failed to locate: "CL.exe". The system cannot find the file specified.
1>
1>
========== Rebuild All: 0 succeeded, 1 failed, 0 skipped ==========
 
Back
Top