• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

http://zaplac.to/

Be A Mafia

New Member
Joined
Oct 11, 2010
Messages
187
Reaction score
2
Siema,


Znacie może ten serwis? niby 2 % więcej niż w dotpayu.

Jakieś sugestie?
 
Hmm, skrypt nie jest raczej trudno zrobić i nie o tym chciał raczej rozmawiać autor tematu. Również przyłączam się do pytania czy ktoś coś może powiedzieć o tym serwisie?
 
Ale co konkretnie mam Ci powiedzieć? serwis jak serwis , masz podane prowizje , regulamin , kontakt itd ^^ co Ty chcesz usłyszeć?
 
Ale co konkretnie mam Ci powiedzieć? serwis jak serwis , masz podane prowizje , regulamin , kontakt itd ^^ co Ty chcesz usłyszeć?

Jakieś sugestie?

Ty ich nie masz, więc dowidzenia.

@topic, jest troche pierdolenia. Troche się dowiedziałem, umowę na początku trzeba z nimi podpisać "UMOWE O DZIEŁO", póżniej przed każda wpłatą wysyłają umowe, trzeba podpisać odesłać i oni wpłacają sianko. Ogólnie wychodzi troche szybciej niż w dotpay-u.

A te 2 % co jest więcej to zawsze coś.
 
Ameryki nie odkryłeś ^^ tak jak w każdym serwisie podobnym podpisujesz umowę o dzieło ^^ - lepiej korzystać z paypala większy dochód niż te smsy ^^
 
marcinek99097
lepiej korzystać z paypala większy dochód niż te smsy ^^
paypal większy dochód ? miałeś człowieku ots-a ? , przeciętny gracz to 14latek nie mający paypal itp . Więc wniosek wyciągnij sobie sam

Co do tematu , 2 % przy większej sumie robi różnice , korzysta już ktoś z tego serwisu ?
 
Last edited:
Back
Top