• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ile zarabiacie z otsów ?

Jak w ogole mozna mowic o zarabianiu na otsie? Przeciez tu sie gowno da zarobic teraz.
Jedyne co wychodzi na plus tym serwerom, ze mozna ruszyc i bez wiekszego wkladu pracy te kilka stowek wyciagnac. Jakis tam dodatek w miesiacu zawsze na cos jest. Ale zeby nazywac to zarabianiem to trzeba byc pierdolnietym jednym slowem.
Pol godziny roboty co 2 tygodnie zeby zrobic restart i napisac do kogos kto ogarnie reklame i wychodzi cos kolo 500-600 plnow / miech. Tyle co nic, ale jak na nie robienie niczego, zawsze fajnie, ze cos jednak jest.
 
Ja tam nigdy na otsach się nie dorobiłem, traktuje je raczej jako hobby tak długo, jak długo w grę nie wchodzą pieniądze
ale pewnie i moje podejście się zmieni jak odpalę jakiś fun serv z sms shopem
 
Wiem że nie na temat ale obczajcie to:
dafaqwg.png


Chyba ziomek chciał kupić silnik do samochodu :D a nie mojego dp
 
Last edited:
tak sam robię te rozmowy i sam się z nich śmieje -.- Po prostu nie podaje danych moich "kupców" bez ich zgody.
 
tak sam robię te rozmowy i sam się z nich śmieje -.- Po prostu nie podaje danych moich "kupców" bez ich zgody.

A co ty niby sprzedajesz? wątpię w to, że ktoś jest tak głupi, żeby pytać o przesyłkę za pobraniem serwera..
 
300zł na prostym OTS Evolution co gra około 60 osób.
Jak się martwisz że nie wyjdzie to i tak zarobisz, wystarczy reklama tu w dziale Advertising. Nie miałem otsa gdzie grało powyżej 150 graczy, a na takim zarobiłem przez 1 dzień z 40zł.
Ale na otsie gdzie będzie grac 250 osób tak jak kolega mówił zarobisz na karaiby. (przez 6 miesięcy)
 
A co ty niby sprzedajesz? wątpię w to, że ktoś jest tak głupi, żeby pytać o przesyłkę za pobraniem serwera..

Mnie bardziej zastanawia jak taki glab moze cos sprzedawac.
 
Najlepsze jest to, że on nie dostanie warna za tego posta, a gdybym np. ja napisał takiego posta już by pewnie banik na tydzień poleciał.

Hail Don Daniello, najsprawiedliwszy ze sprawiedliwych.
 
300zł? to ostro!

Nie róbcie dla Polaczków tylko dla brazoli , szwedów etc.
Pieniądze wielkie , bez wzajemnego wypierdalania się (rly) ^_^
 
@up Nom, brazole zawsze wydają w pizdę kasy żeby dojebać Polakom na warach :D (Bynajmniej tak na real było gdy to oni kupowali premium scrolle żeby dostać te 700k haha)
 
Last edited:
Nom, brazole zawsze wydają w pizdę kasy żeby dojebać Polakom na warach

Dobra ale tak było (jest?) , tylko na polskich orshach gdzie oni są mniejszoscią wsród polaczków.
Na " brazolskich aka FAKE polaczkowatych servach" to wygląda zupełnie inaczej , po prostu jest to samo - co u nas 5-6 lat temu ;)
Polecam każdemu ogarnietemu Adminowi w miare (w chuj) , który chce zarobić kokosy na NOOBach (rly!) przenieść sie na GLOBAL - OPEN TIBIA SERVER.

Ja się przeniosłem prawie 2 lata temu , dzięki czemu moge dzisiaj szczać ciepłym moczem na cały ten cyrk w "Polskim świecie OTS"

Nie pozdrawiam
 
Last edited:
#temat

A jak to się rozkłada na przychód od graczy z różnych krajów? chodzi mi kto wam płaci najwięcej, nie o to ile w sumie 300 polaków wyślę na np. 200 zł ale np. ile taki jeden szwed przeciętnie daje, a ile polak itp i czy zmiana flagi ots'a znacząco odbija się na graczach i zyskach? (czyli np. zamiast pod Polską flagą dać pod Szwedką)



#pajacowanie

Najlepsze jest to, że on nie dostanie warna za tego posta, a gdybym np. ja napisał takiego posta już by pewnie banik na tydzień poleciał.

Hail Don Daniello, najsprawiedliwszy ze sprawiedliwych.

na 100% byłby ban za ten post jakbyś don danielo napisał z małych literek

Mam zdecydowanie manię wielkości litery D w moim nicku.
Don Daniello - ok
DD - ok
Don - ujdzie
don daniello - nie ok
dd - nie ok

Dla Ciebie może to nie ma znaczenia, dla mnie ma duże, bo jest wyrazem szacunku do kogoś i wg mnie (i nie tylko) nick należy pisać dokładnie tak, jak ta osoba sobie życzy.
Jeśli tutaj masz również inne zdanie, to tylko kolejny dowód na to jak masz wszystkich w dupie. A to jest jedyny wniosek jaki wynika z tego tematu, a nawet nie był on do niego potrzebny.

Hitler też kazał do siebie mówić mein fuhrer
 
Back
Top