• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Iphone 6

Jak tak to będzie wyglądać to bez wahania kupuję od razu... jednak wątpię żeby od razu tak wsadzili w niego tyle bajerów co na tym filmiku ;p znając te wielkie korporacje to najpierw dadzą tylko projektor, w iphone 7 usuną projektor a dodadzą klawiaturę a w iphone 8 powiedzą "no, teraz technologia pozwala nam na dodanie obu tych rzeczy"...

bo chcą jak najwięcej zarobić...
 
Last edited:
Tak tylko dodam, że na 100% do tego iphona będzie potrzeba specjalnego Istołu, ciemnego pokoju, białej ściany, będzie potrzeba specjalnej Iodległości itp... ;d czyli żeby telefon był wykorzystywany potrzeba kolejnych gadżetów wartych 10 tysięcy ;d
 
@up nie powiedziałbym. Prosty przykład, nie żebym się chwalił... Mnie stać na iphone 5 ale na kolejne jakieś rzeczy by już nie było stać... (btw, nie mam iphona 5, mówię tylko że mnie stać ale moim zdaniem jednak szkoda kasy na takie gadżety zwłaszcza, że po roku wyjdzie kolejny i potem kolejny a te poprzednie będą 2x tańsze)

To, że ktoś ma iphona nie znaczy, że jest bogaty... A skoro ty tak oceniasz ludzi to przykro mi z twojego powodu.
 
sugerowanie że to nie fejk

ale faktem jest że takie telefony w ciągu najbliższych lat wejdą na rynek

jestem przepowiednią i powiem wam co będzie w nowym ipku - lepsza matryca/przekątna, aparat z większą ilością bezużytecznych, pustych pikseli i oczywiście procesor, bo osiągi najważniejsze, nie wpadli na to żeby pogonić deweloperów do optymalizacji swoich aplikacji, nie bo benchmarki żeby przegonić sgs4 najważniejsze
 
Last edited by a moderator:
Ja nie wiem, ktoś wierzy, że to prawda? Nawet ten śmieszny projektor rzuca na ścianę fake, filmik podpisywany jako GTA 5 na Youtube.
 
i juz kurwa sie zaraz zacznie dyskusja ze samsung lepszy i ze iphone to zacinajace sie gówno - polska ..
 
i juz kurwa sie zaraz zacznie dyskusja ze samsung lepszy i ze iphone to zacinajace sie gówno - polska ..

ja bym do iphona nic nie miał gdyby nie fakt że nie wykrywa innych telefonów na bluetoothu i nie można z niego wysyłać muzyki/filmików (nie wiem jak w nowszych ale w trójce z tego co pamiętam chyba się nie dało)
gówno mnie obchodzi kto jaki ma telefon, mi wystarczy fizyczna klawiatura qwerty i dobra przeglądarka i tak zwykle nie wykorzystuję tych wszystkich możliwości a zawsze dłużej bateria potrzyma jak telefon ma mniej bajerów

Sam pomysł pulpitu z komputera w telefonie nie jest zły, jedyną wadą jest projekcja, która może nie działać przy dużym świetle
Ja bym na ich miejscu dla hajsu zrobił jakieś wejście na specjalnie przystosowany monitor i nie produkował przejściówki + mini usb z przejściówką na klawiaturę żeby więcej hajsu wyciągnąć z ludzi
 
Last edited:
Blue Beam ma taki projektor ze w dzień wyświetli xD haha xd nie no bez jaj xd technologia tak poszła do przodu że chyba spokojnie jest taka możliwość ale czy to będzie to nie wiem a za ile też nie :D Narazie mam siemensa c60 z dopinanym aparatem xD
 
4875b048.jpg
 
SE w995 <3 Czego chcieć więcej? Powtórzę się setny raz, appsy są, wifi jest, bt jest, minijack 3.5 wejście i przyzwoity aparat =p

A jak bym miał smartfona brać to chyba tylko jakaś xperie z klawiatura ;dd
 
z 3 lata temu był ten filmik pokazujący "koncepty" na iphone 5... jak do tej pry gówno się zmieniło. Fejk nie fejk.. dopuki nie zobaczę, doputy tego nie będzie tyle w tym temacie.
 
@up
a weź spróbuj tak przeciągnąć klawiaturę z ekranu na dół xD może się pojawi na stole :D

[video=youtube;ozcwnai1wUU]http://www.youtube.com/watch?v=ozcwnai1wUU[/video]
 
Back
Top