• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak liczony jest lastlogin

Status
Not open for further replies.

Zizi

Anonimus - here
Joined
Dec 27, 2008
Messages
34
Reaction score
0
Location
Kraków,Poland
Witam,
Piszę pewien skrypt który musi zmienić lastlogin. I tu pojawia się problem, gdyż nie wiem jak on jest liczny/ustawiany. Szukałem w source i innych plikach serwera ale nic nie znalazłem. Więc zwracam się z pytaniem tutaj. Jak mam w php ustawić date() czy inną podobną funkcję żeby poprawnie podawała lastlogin.
 
Używasz funkcji time(), która zwraca czas w mili sekundach.
 
Używasz funkcji time(), która zwraca czas w mili sekundach.

W sekundach* od mili sekund jest microtime()

Taka date mozesz sobie zamienic na dowolny format poprzez date() podajac jako pierwszy argument format (lista na php.net) i drugi argument to sam timestamp
 
Czyli którą;
microtime();
time();
Muszę wiedzieć zanim zmienię bo jest to w kilkunastu punktach do zamiany.

Taka date mozesz sobie zamienic na dowolny format poprzez date() podajac jako pierwszy argument format (lista na php.net) i drugi argument to sam timestamp
Do tego już doszedłem.
 
Możesz dać po Polsku bo nic tego nie zabrania, ale zwróć uwagę, że zainteresowanie Twoim skryptem będzie znikome.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top