• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak się dostać do Panelu Admina?

Status
Not open for further replies.

Xedoxo

Member
Joined
Oct 24, 2010
Messages
79
Reaction score
5
Witam.

Mam Pytanie, jak się dostać do panelu admina, ponieważ nie wiem co wpisywałem tam przy instalacji, i teraz pytanie czy gdzieś owe passy mogą być zapisane, lub jak się dostać do tego PA ?

Jbc. to Modern Acc
 
Last edited:
tak, loguje się właśnie na te pass, i nigdzie nie ma Administration czy coś tam ...
 
ponieważ nie wiem co wpisywałem tam przy instalacji
Paxton musi polepszyć zabezpieczenie przy instalacji przeciw noobom ;<

@topic
ustaw page_access czy jak to się tam zwie dla konta admina i zakładka się pojawi.

@down:
Po pierwsze o ludziach którzy wpisują co popadnie w dane pola swoją opinię mam (którą wyżej przedstawiłem), po drugie szukaj linku do panela w footerze strony.
 
Last edited:
tak, loguje się właśnie na te pass, i nigdzie nie ma Administration czy coś tam ...

@up czytaj dokładniej. Ok? i nie wyzywaj, bo nie każdy od razu się zna na wszystkim...


już pamiętam pass, ale co mi z tego, jak nigdzie nie widać tego Panelu admina ... WTF?!

@up w footerze akurat nie ma nic.
 
Last edited:
Podaj aac to Ci pokaze jak dodac admina ;]
 
Zaloz konto, w bazie danych ustaw page_access dla tego konta na 5, i relognij konto, powinienes widziec link do admina na dole strony przynajmniej przy standardowym szablonie, jesli nie to wejdz w index.php/admin
 
Dzięki @up

Problem rozwiązany do zamknięcia ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top