• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak skutecznie rozdzielic internet miedzy dwa komputery ?

ximmy

Member
Joined
Oct 31, 2009
Messages
374
Reaction score
6
Mam taki problem
od miesiaca Matka nałogo kozysta z internetu przez komputer i tablet ( polawa biedy bo to tez przez wifi to jakos to idzie ) jak wejdzie na komputer i oglada youtuba to nawet radia internetowe mi sie zbuforowac nie chca. I mam takie pytanie jak rozdzielic skutecznie internet miedzy dwa komputery. Wystarczy mi nawet 256 kb bo teraz pewnie mam ze 2 i nawet nie wiem czy ten temat dam rade dodac.

Jeszcze dodam ze ona ma internet z kabla ktory idzie od razu od rutera. Widac kabel ma tu priorytet a mi musi starczyc internet w czasie kiedy jej zbuforuje sie filmik i nie zdadzy odpalic nastepnego
 
Mam taki problem
od miesiaca Matka nałogo kozysta z internetu przez komputer i tablet

nie no, już na wstępie wyjebałem XD


mam takie pytanie jak rozdzielic skutecznie internet miedzy dwa komputery. Wystarczy mi nawet 256 kb bo teraz pewnie mam ze 2 i nawet nie wiem czy ten temat dam rade dodac.

ogranicz jej rezerwalną przepustowość czy jak to się tam nazywa

chyba to było wpisujesz w menedżeru zadań gpedit.msc i tam dalej do szablonów administracyjnych idziesz i tam włącz jej ograniczenie, niech cierpi ku**a
 
nie no, już na wstępie wyjebałem XD




ogranicz jej rezerwalną przepustowość czy jak to się tam nazywa

chyba to było wpisujesz w menedżeru zadań gpedit.msc i tam dalej do szablonów administracyjnych idziesz i tam włącz jej ograniczenie, niech cierpi ku**a

Ja bym na jego miejscu tego nie robil, jak mozna zauwazyc z glupim problemem nie potrafi sobie poradzic, mimo ze po wpisaniu dobrze sformulowanego zapytania pierwszy wynik w Google mowi dokladnie co i jak, a co jesli jego mama sie zdenerwuje i go z domu wyrzuci? Przeciez on jest tak malo zaradny i samodzielny, ze nie da sobie rady :(.
 
Na pewno bardziej od przygłupa który popisuje sie swoją ripostą przed banda 15-latków
 
<small>Premium User</small> twoja mama kupi mi premium bo mnie nie stać plis
 
w tp-linkach masz po kolei: przypisujesz makom stałe adresy
później swojemu adresowi dajesz minimum łącza
wtedy jak twój jest wyłączony pozostałe sobie biorą ile chcą, jak twój jest włączony i ma możliwość pobierać to ustawione minimum ale inne blokują to je zwalnia
ale nie napisałeś nawet jaki masz router więc może ci się to zupełnie nie przydać
 
Pozginaj kabel aby miał jak najwięcej zgięć pod kątem >= 90 stopni. Spowolnisz prędkość :p

XD

@temat

spróbowałeś z tą rezerwalną przepustowością czy jak się to tam zwie jak ci radziłem?
 
Ej kórde srobiłem tag i teras wogule muj sonsiat nie ma internetu

20121129204633261.png
 
Back
Top