• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jak wgrać mapę ??

konieczko123

New Member
Joined
Feb 24, 2011
Messages
277
Reaction score
0
Mam mapę z miastami i jak wgrać następne miasto do istniejącej mapy??

Słyszałem że przez remere's map editor do tibi 8.60.Tylko nie wiem jak to zrobić.Robiłem to tak że CTR+C i wklejałem do istniejącej mapy lecz jak wgrałem na serwer nie odtwarzało jej.

Proszę o pomoc.
 
Nie odtwarzało Ci mapy, poprzez kopiowanie jej ?
Pewnie nie zapisałeś. To niemożliwe człowieku, aby kopiując mapę i wklejając ją już do istniejącej, owa nie była odtwarzana...
 
A wiecie może czemu jak zgrywam mapę na pulpit z FileZilla Client to leci mi transfer po 100+ mb/s ,a jak wgrywam na FileZilla Client to leci po 6 mb/s??
 
Problemy z czytaniem? Napisał żebyś spytał się ISP.
Swoją drogą upload 6mb/s nie jest taki zly..
 
Tylko jak mapa waży prawie 100mb to to się wgrywa 5 godzin więc to trochę zajmuje czasu.
 
No mapa mi warzy 100 mb jak wgrywam na FileZilla Client idzie mi po 6,4 KB/s. A jak ją pobierałem szło po 100 mb/s
 
tyle, ze pakujac 1 plik w .gz (nie .tgz/.tar.gz) nie trzeba go wypakowywac, mozna w sciezce zostawic "world.otbm.gz" w config.lua

autorowi proponuje pokombinowac najpierw z prostsza mapa jako, ze widze, ze jest chyba troche niedoswiadczonym zawodnikiem...
 
To ja przy okazji zadam tu pytanie żeby nowego tematu nie zakładać.
Cz można kopiować części mapy w Simone ?
Jeśli można, to jak ?
Tibia 8.60
 
Back
Top Bottom