• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki telewizor wybrac?

Status
Not open for further replies.

Voler

:)
Joined
Dec 4, 2008
Messages
177
Reaction score
0
Cześć wszystkim, może ktoś akurat zna się na rzeczy.

Mianowicie planuje zakup jakiegoś Tv lcd i zastanawiam się czy lepiej kupić za kwotę, która posiadam coś mniejszego, ale lepszej renomowanej firmy czy lepiej X cali więcej, ale gorszej firmy.

Jeżeli ktoś siedzi w temacie to z chęcią posłucham opini danej osoby :)

Edit:

Przykład -
p2470hd.jpg
- Przekątna ekranu 24 cali
1042853723
- 32 cale, podobna cena.
1046919002
- 42 cale :D cena nieco wyższa jednak podobna.
 
Last edited:
1 ;)

nie patrz ze wiekszy to lepszy... ;]]
mam 21 cale fullhd i chwale se.. obraz kryształ
 
Bierz fullHD to jest jedno, ja mam akurat dwa telewizory i roznica jest ogromna. 32 HD ready 'Goodmans' chujowy obraz, 47 cali FullHD 'Samsung' roznica jest kolosalna, i tu w sumie nawet nie chodzi o firme, myslalem ze roznica miedzy tymi HD jest malutka jednak zle wybralem biorac tego 32 :\
 
Medion 42 full hd oraz Samsung 42 full hd mają bardzo podobne rozdzielczości itp, jednak cena samsunga jest 2 razy większa. Kilkoro znajomych mówiło mi, żeby nie patrzył na firme, a jeszcze inni, abym lepiej kupił coś markowego :p
 
Patrz tez na metraz pokoju w ktorym bedziesz go ogladal. Bo pokoj 2x2 i telewizor 42calowy jest raczej glupim pomyslem.
 
Patrz tez na metraz pokoju w ktorym bedziesz go ogladal. Bo pokoj 2x2 i telewizor 42calowy jest raczej glupim pomyslem.

Pokój mam całkiem spory, głownie intryguje i zastanawia mnie to czy lepiej kupić telewizor markowy czy nie markowy innej firmy tyle, że taniej.
 
LCD FullHD (broń boże HD ready). Co do marki to wiadomo - płacisz za firmę. Przy wyborze porównaj sobie specyfikacje - kontrast, jasność, ilość wejść HDMI, czy jest wejście optyczne (audio) itd. Ja polecam telewizory LG, niby marka ale ceny mają niskie.
 
Powiedz do jakiej kwoty i co masz zamiar z nim robic.

Na początku założyłem sobie, że wydam około tysiąc złoty, jednak apetyt rośnie i na chwile obecną zakładam te 1500zł.
Telewizor głownie do oglądania filmów oraz Xboxa.

@down
Nie, filmów w jakości wysokiej... - bravia kosztuje i to sowicie :)
 
Last edited:
No to tak mysle ze dobrym wyborem bylo by
LG 32LH3000
Ma wszystko co trzeba
lub
LG 32LF2510
Ten ma moja siostra i nie narzeka xD
 
Ja tam lubie duży obraz ;d wolałbym poczekać, dozbierać i kupić 42~~.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top