• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

jakiś serw rpg w trakcie robienia?

dusieqq

mam hajsu jak lodu
Joined
Aug 15, 2010
Messages
1,782
Reaction score
125
hej postanowiłem zajrzeć co się podziewa na starym dobrym otlandzie, nie było mnie tu z rok i postanowiłem się trochę odrdzewieć. Mam z tego tytułu pytanko. Czy są obecnie robione jakieś polskie lub niepolskie dobre serwy rpg w których przydałaby się pomoc w storywrittingu?

storywritting-pisanie fabuły od głównej po małe questy.
 
Czy pomocy ktoś potrzebuje to kij wie, ale EK się robi i chyba coś z resztek RA.
 
czyli ze co Rangers Arcani padlo? Nie bylo mnie tu rok i nie wiem ocb.
 
ja obecnie czekam na necronie nw zobaczymy czy sie doczekam ;p
 
czyli ze co Rangers Arcani padlo? Nie bylo mnie tu rok i nie wiem ocb.
Oficjalnie padło rok temu, na listopad chyba. Teraz niby robi się na nowo, szczegółów ci nie podam bo ich nie znam.
 
lipa mocno bo od strony mapowej prezentowalo sie naprawde dobrze
 
lipa mocno bo od strony mapowej prezentowalo sie naprawde dobrze
Mapki były głównie Oskara i MH, ten drugi chyba gdzieś robi, ale nie pamiętam gdzie.
 
to ciekawe czy w ogóle necronia nw wypali, marzy mi sie jakis kopiacy dupe erpeg bez magebota na kazdym kroku.
 
Z tego co mi wiadomo to aktualnie działa jeden serwer RPG Szwedzkiej produkcji.
swe-soft.se
 
gdzie kazdy boci na potege sa levele over 300, nie dzieki.

Zaczalem pomagac przy necroni, trzymajcie kciuki ze cos z tego wyjdzie.
 
serwery spod stajni ronIT jakos zawsze mnie odstraszaly a altaron to gowno.
 
Nie trudno zauważyć że założyłeś temat aby ludzie wypisali wszystkie serwery RPG a ty z kolei je wszystkie skrytykujesz polecając przy tym NECRONIE. Jesteś w projekcie, to bądź. Oczernianie innych serwerów i mijanie się z prawdą o ich atmosferze i rozwoju może zgubić, nie tylko Necronie.

...
 
w necroni nie jestem, pomagam im od... wczoraj z tlumaczeniem reklamy na polski i tyle, mam swoja opinie odnosnie altarona mialem do niego ~10 podejsc i zawsze mnie nudził po 1-3 dniach.
 
Back
Top