• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jesteś Bogiem - Film o Paktofonice

GrubeJointy2

nIe Ma PrObLeMu
Joined
Aug 5, 2011
Messages
101
Reaction score
0
Location
Łódź
Witam, pewnie wielu z was słucha lub kiedyś słuchało Paktofoniki lub Kalibra44 i jarało się tą muzyką.
Jedni go jadą a inni słuchają bo słyszą prawdę i cały przekaz a to przede wszystkim.

Chciałem się was zapytać kto z was wybiera się do polskich kin na ten zajebisty film 21 września.

[video=youtube;BkMDaVh3kOQ]http://www.youtube.com/watch?v=BkMDaVh3kOQ&feature=b-mv[/video]

Jak wrażenia? po takim czasie czekania na film. Ja czekam chyba 3 rok bo własnie od tylu lat słucham Paktofoniki.
 
Dobrze się zapowiada ten film :) i na pewno go oglądnę.
 
Magik i całe PFK ogólnie pionierzy polskiego HH propsy za to, mówcie co chcecie ale skaczący magik to klasyka sama w sobie tak jak eldoka na wolno xd.
 
Last edited by a moderator:
Jak dla mnie to robione pod hajs (chociaż film twórców sali samobójców to może być inaczej i może być dobry), i pewnie będzie miało gówno z rzeczywistością, ale chętnie obejrzę ^_^
 
magig rzyje Xd

a co do tematu, to mi ten film jakoś tak... no po prostu nie leżą mi ci aktorzy (a może tylko modele :D)
i osobiście uważam że do kin przyjdzie tylko chmara gimbusów z telefonami w łapach D:

tyle ode mnie bo nie zamierzam się rozpisywać na temat samego pfk
 
i osobiście uważam że do kin przyjdzie tylko chmara gimbusów z telefonami w łapach D:

ja przyjdę a za gimbusa się nie uważam.


@potar Maciej Pisuk nie pisał raczej pod hajs co świadczy o tym ile lat czekał i ile lat starań włożył na to żeby ktoś podjął się zrobienia tego filmu. Czy robione pod hajs twórców czy nie to mam to gdzieś bo zobaczę w końcu tą historie na ekranie oczywiście w stanie takim jak moim zdaniem się tam być powinno moim zdaniem.

#.com

[video=youtube;iHPuWMaY5Eg]http://www.youtube.com/watch?v=iHPuWMaY5Eg[/video]

:rolleyes::rolleyes:
 
63681_b8587c2f038e4796eda05bcde9d895a0.jpeg
 
Witam wszystkich.

Ja również chętnie pójdę do kina 21 i sprawdzę jak im to wyszło, pewnie przypomną się dawne lata gdy latało się jako gówniarz i słuchało "jestem bogiem" i jarało się "grubym czarnym kotem" kalibra.


"W naszych kręgach już wielu odpadło"

Pozdrawiam,
Kamil.
 
Jak masz wklejać takie gówno to lepiej w ogóle nic nie pisz bo tylko wkurwiasz.

P.S jeszcze 8 dni ;D

trochę dystansu chłopcze, bo śmierdzi mi tu następnym psychofanem magiga...
jakbyś nie wiedział ten rapmajster 2000 zajebał sam siebię zostawiając male dziecko i żonę wiec psychofani, nie pierdolcie już więcej ze magig to super spoko ziomek i ze nie mozna sie z niego posmiać, bo dla wielu ludzi samobójstwo to oznaka zajebistej słabości...

[*] R.I.P MAGIG, jaka szkoda że odszedłeś...
a nie sory, sam się zajebałeś!!! ha-ha-ha -,-

PS: muzykę tworzył zajebistą.
 
Czy mieli taką popularność? chyba po śmierci Magika dopiero.
Taka moda cóż dla mnie też samobójstwo to oznaka słabości tym bardziej że miał dziecko itd ale jak na prawdę było co miał w głowie tego nie wiemy :)
Więc to tylko domysły.
 
Popieram tego z knajfem na avatarze, nazwijcie mnie gimbem ale lubie od czasu do czasu pooglądać memy z magikiem na glamrapie, mało tego - mam beke z nich, chociaż magika szanuje.

Lecę na premierę !
543695_453503218004855_1589632355_n.jpg
 
Na kino nie masz? :blink:

miesięczny dochód: 0
stan konta: 0
gotówka: 280
dług u kumpla: 180
pod biurkiem stoi: duron 800mhz

wygląda na to, że nie mam na kino. Ale coś wymyślę. Może. W sumie 21 mam 3 poprawki. Albo dwie, nie dopuścili mnie do trzeciej :-D
 
miesięczny dochód: 0
stan konta: 0
gotówka: 280
dług u kumpla: 180
pod biurkiem stoi: duron 800mhz

wygląda na to, że nie mam na kino. Ale coś wymyślę. Może. W sumie 21 mam 3 poprawki. Albo dwie, nie dopuścili mnie do trzeciej :-D

to idź gdzieś sobie dorobić a nie na pb się żalisz :) powodzenia :)
 
Back
Top