• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jesteś Bogiem - Film o Paktofonice

Miałem całkiem sporo kasy. Wydałem i komp padł. A teraz ciężko z robotą będzie, studia się zaczynają a ja z natury leniwy jestem. Ale dam radę. Chyba. Może naprawie stary telefon i sprzedam aktualny i będzie ze 200 do przodu. I będę miał lepszy. Tylko tak trochę głupio jak jeszcze 37 doładowań zostało. Ale dam radę i do kina pójdę na to. Jak nikt nie będzie chciał to nawet sam
 
niezłe będą kolejki w kinach.

ta.. w tym większość ludzi która na siłę będzie chciała pokazać jakimi to oni są fanami Magica, a słyszeli w życiu jego 2-3 utwory... ;)
identycznie było z filmem "Michael Jackson's This Is It"..
 
A co tylko fani mogą iść? ja tam pierdole magika i tą całą paktofonike smuty pierdolą i tyle nagrali 2 płyty które by nie były popularne gdyby magik żył , po prostu chce obejrzeć film i tyle :D
 
@Turboo

No i masz racje. Jakbyąmy mieli każdy film tak rozpatrywać czy to dla fanó czy nie to w rzeczywistości nikt by nie chodził. Chcą iść i obejrzeć to dobra, ich sprawa. Nie to nie i koniec tematu.
 
Jest już dostępny ten film online? Czy jeszcze tylko kino możliwe ? Było na yt ale usuneli.
 
Nie ma, ale polecam wydać te 2 dychy na bilet zamiast na kolejną ramę fajek.
 
też nie wiem jak można narzekać na brak kasy i codziennie fajki kupować, wtf?
a do kina miałem w sumie iść ale jakoś na razie nie wyszło :D
 
też nie wiem jak można narzekać na brak kasy i codziennie fajki kupować, wtf?
a do kina miałem w sumie iść ale jakoś na razie nie wyszło :D

lol
że ty masz dużo kasy i nie narzekasz to nie znaczy że inni ją mają i nie narzekają.


Ja mam chęć iść d kina już drugi raz bo film zajebisty i że minął tydzień to ja nadal mam go w głowie :)
 
Back
Top