• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kabel dlugosc.

Status
Not open for further replies.

StyleOT

New Member
Joined
Jun 21, 2013
Messages
8
Reaction score
1
Hej, mam do was pytanie, przejde do sedna.

Kupilem neta 100mb i dodali mi router wifi, pokoj z pc mam z 20m od routera i nie wiem czy kupic kabel lan 20m i przeprowadzic od routera czy kupic odbiornik wifi do pc lecz w virgin media typ z supportu powiedzial ze lepiej podlaczyc kablem bo ping bedzie mniejszy mimo ze na androidzie pokazuje 10ms w tym pokoju wiec nie wiem czy kablem czy laczyc wifi czy kabel dlugosci 20m nie straci na jakosci mimo ze max lenght kabla 5 cat to 100m niby be utraty transferu ale co z pingiem?
 
Hej, mam do was pytanie, przejde do sedna.

Kupilem neta 100mb i dodali mi router wifi, pokoj z pc mam z 20m od routera i nie wiem czy kupic kabel lan 20m i przeprowadzic od routera czy kupic odbiornik wifi do pc lecz w virgin media typ z supportu powiedzial ze lepiej podlaczyc kablem bo ping bedzie mniejszy mimo ze na androidzie pokazuje 10ms w tym pokoju wiec nie wiem czy kablem czy laczyc wifi czy kabel dlugosci 20m nie straci na jakosci mimo ze max lenght kabla 5 cat to 100m niby be utraty transferu ale co z pingiem?

Masz możliwość - ciągnij kabel; nie - wifi.
 
"Tylko czysta mieć!"
10-20ms pingu więcej nic Ci nie zrobi. Patrz co wyjdzie taniej i lepiej. WiFi zawsze da Ci możliwość podłączenia kilku odbiorników a kabel tylko jeden laptop/pc. Ja bym brał porządny router wifi.
 
Ciągnij kabla :D

WiFi - promieniowanie :) ... Chodź jak tam uważasz... (kabel 15m LAN Ethernet = 49zł mediamarkt)
 
Last edited:
Prmomieniowanie i to już nawet z zakresu jonizującego. Olaboga umieram... Doba techniki. Równie dobrze od telefonu komórkowego teoretycznie możesz jajka stracić a Ty go nosisz w kieszeni spodni. Lepsze wifi. Ja ogólnie z kablami mam problem i wszystko musiałem na ekranowane wymieniać bo w domu mam krótkofalowca, który jak nadaje to nawet lampką można odbierać sygnał, dlatego zawsze jestem za wifi :)
 
Chodzi tobie o kabel ethernet? jeżeli tak to kup sobie 15m-20m (taki jaki jest dostępny), pamiętam że jak korzystalem jakieś 2 miesiące temu to ładnie działało i bez zawiech :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top