• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@kaida ppl

i hope we will have nice battles not like today on liberty bay both teams know what i mean :(
 
everyone know that veziv team spam ue on back...


gratz siwek the best team like ue spamers.
 
ale camuh nie powiesz że jakieś tiusa i inne gówna co był od naszej strony zaczeły spamować ueki a podobno miało być bez ava to też 1 ava zajebaliscie


translate

Cmh fifa world reload?
 
gostki twardo mowia ze bilismy ava i wavy a sami pierwsi walneli to jak walneliscie to ja bas i quapux wyjebalismy combo ue

easy
 
ale camuh nie powiesz że jakieś tiusa i inne gówna co był od naszej strony zaczeły spamować ueki a podobno miało być bez ava to też 1 ava zajebaliscie


translate

Cmh fifa world reload?

ja retired w ta fife, czekam na jakies darmowe 2kk w gierce bo zawodnikow nie mam do gry
 
kaplar i sprzedam siostrę w jednym teamie, ja pierdole. co z Wami się porobiło, że gracie z takimi gównami :D
chciałbym pozdrowić mame, tate i latmaskena tego cwela, lokufa wheelchair'a którzy wybrali mądrze wiedząc co się dzieje :D

ale wciąż jebać siwka cwela

translate:

gg dominando wp
 
Back
Top Bottom