• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kinomaniak.tv - The end

@up ta stronka juz wczesniej byla. zjebana ;/
sa tez inne kinomaniak.PL ... ale male filmow seriali, limity, nie dziala czy cós
 
Ciekawostka dla ludzi z otland , Kinomaniak należał do Samme, starego Moderatora otlandu . Możecie pisać że to bzdury itp , lecz kiedyś gdy kinomaniak powstał a Samme był jeszcze tu aktywnym moderatorem , chciałem właśnie od niego odkupić skrypt kinomaniaka , wtedy ta strona jeszcze nie była tak popularna . Udowodnił mi że to jego strona .

Myślę że ta strona jeszcze powróci , Dziwi mnie fakt że zniknęła z sieci bez żadnych informacji , przecież był to niezły biznes dla twórcy , przy ataku hakierów lub zamknięcia strony z powodu prawnych na pewno pojawiła by się jakaś informacja na fb kinomaniak , być może Samme sobie wypoczywa na jakiś luksusowych wakacjach i nie wie że jego strona nie działa , no chyba że siedzi na dołku w oczekiwaniu na proces :) . Rok Temu gdy Kinomaniak był zamknięty na niektórych serwisach informacyjnych były wyliczenia ile ta strona mniej więcej zarabia z samych reklam , niektóre źródła mówili nawet o 50 tyś miesięcznie , sam też liczyłem i podobny wynik uzyskałem .
 
Last edited:
jeśli to hakiery to ciekawa sprawa, bo samme wydawał się dość ogarnięty w PHP itp.
 
Rok temu tez była taka akcja że kinomaniak niedziałał niby przez OVH, a wyczytałem gdzieś ze strona była nie czynna przez kilkanascie dni z powodu nakazu sądu ^^ Może ciąg dalszy nie przyjemności ?
 
Jensej , nie wiadomo jakim skrypterem był , nie chwalił się zbytnio swoimi pracami . Jeszcze gdy był atkwyny w ots , stworzyć dosyć dobry skrypt forum pod gęsior-a który wykorzystywał go w swoim ots-ie Hojda ots , nie pamiętam dokładnego ip z mapą roxor-a . Chyba nawet swój skrypt "forum zintegrowane w pełni z gęsiorem" próbował sprzedać tu na otlandzie .
 
Dzieki za informacje, kinomaniak byl reklamowany na otlandzie "moze nie reklamowany ale polecany". Co do kinomaniaka, rok temu byly problemy tez w styczniu. Co OVH odmowilo hostingu. Po upadku kinomaniaka widze ze jest sporo fajnych stron... moze nawet lepszych :)
Polecam
scs.pl - seriale
joytv.pl - wszystko (30dni premium - 2zl) ...


//Ps co do zarobkow miesiecznie 50tys, to przesadziles. Pisalem miala z oferta lepszego zarobku. Odpisal mi ze za polowe reklam nie dostaje kasy.
 
Up : To prawda jest dużo lepszy serwisów , mniej znanych lecz nie z taką dużą bazą . Także szata graficzna jak i prostota serwisu kinomaniak dała taki duży sukses tej stronie , byłą prosta i przejrzysta .

Co do wyliczenia zarobku z przychodów według kalkulatorów różnych , 50 tys to wcale nie zawyżona liczba .

Np. podam tutaj przykład demotywatorów , według strony http://www.speedtest.pl/wycena posiada ona 300 684 wyświetleń dziennie

Według kalklatora przychodów z reklam Adsense , co wiadomo nie są to najbardziej opłacalne reklamy . Demotywatory zarabiają około 23 tyś miesiecznie . Reklamy na kinomaniak były dosyć upierdliwie wyświetlane , nie to co na demotywatorach . Na kinomaniaku przy opdaleniu filmu prawdopodobieństwo wciśnięcia reklamy było bardzo wysokie .

Kalkulator : http://www-4u.pl/google-adsense-kalkulator.php

1 300 000
2(kategoria) Rozrywka
3 Prawdopodobnie mała (tak przy demotywatorach zaznaczyłem , bo reklamy tam nie są zamieszczone tak upierdliwie jak na kinomaniaku przy włączeniu jakiegokolwiek filmu . Przy kinomaniaku wybrałbym opcje świetna . To już by dało przy tych reklamach adsense 47 tyś )
4 kurs (4.0)
5 Nie jestem ulunigiem (nie wiem co to znaczy)


Ps : W sumie są też dobre strony updaku kinomaniak-a , w końcu można odpalić własna stronę o podobnej tematyce :) , myślę że teraz ludzie szukając alternatywy przeniosą się na inne serwisy nie koniecznie na jeden tak jak było to w przypadku Kinomaniaka , ta strona praktycznie miała monopol na filmy/seriale online , inne były daleko w tyle co do liczby odwiedzających a wcale nie są gorsze .
 
Last edited:
Cos sie dzieje....
http://joytv.pl/
502 Bad Gateway
wczoraj mieli informacje o problemach technicznych ;]
aktualizacja :
Mamy problemy techniczne.
Wasze konta VIP zostaną przedłużone o czas trwania naprawy.
Przepraszamy

Planowana data powrotu serwisu : 1 luty 2014
 
Last edited:
Back
Top