• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kleszcz w nodze XD

Status
Not open for further replies.
i co ziomek żyjesz?

Nie, teraz czekamy na materiał w TVN24, o tym, że ujebał go kleszcz, a ludzie zamiast mu pomóc to pisali, żeby rzucił "exana pox" xD, a tak poważnie to pewnie by było, tak samo jak był ten szum o dziewczynie co przedawkowała coś tam na odchudzanie i pokazywali last sms'y i posty na fejsie jej xd, to ciekawe

Wgl fajnie to wygląda, ale kurde, to jest dopiero XXXXX, coś cie ujebało to pierwsze co to piszesz na otland, anie na karetkę xD

Szybko do lekarza, bo to jest zakarzene i jak dojdzie do serca to sie umiera. Mama miala tak samo tylko ze ja meszka ugryzła.

i co, zmarło się jej? i nie pierdol, bo meszka nie gryzie tylko zdziera skórę
 
Dawajcie nowy thread z ankietą czy przeżył + może jakieś zakłady?

- - - Updated - - -

Szybko do lekarza, bo to jest zakarzene i jak dojdzie do serca to sie umiera. Mama miala tak samo tylko ze ja meszka ugryzła.

ciebie tibia ortografopiozom zaraziła
 
Panowie może trzeba by akcje charytatywną o proteze nogi?
#Go# Hejt#
 
@up
Ok ja sie tym zajme. Parcele wysylac na gorome depo, ja tam uklady mam i latwo pojdzie organizacja. Juz wyslalem lettery i napisalem pw do liderow. Na ventach nikogo nie bylo ale dogada sie pozniej szczegoly.
 
albo mamy jednego usera mniej albo zatrzymali go w szpitalu na dłużej
up. na goromie nie ma depo ; O?
 
Żartujcie sobie, ale jeśli ujebał go kleszcz i on serio takie wygibasy z nim robił i pokazała mu się wstęga śmierci na nodze to może mieć przejebane :d

Kurwa, czekam aż wróci i zda relacje.
PS. Mógłby pierdolnąć relacje ze zdjęciami z tego całego przedsięwzięcia na sadolu, ale pewnie nie robił zdjęć podczas grzebania igłą itd. więc chujówka.
 
A co jeśli kleszcze konsajom tylko tibijczyków ?
 
acxUtn.png
 
ej dawajcie zadzwonimy do tvn'u, że zatroskani userzy forum otland.net nie wiedzą co się stało z userem Luriseq, który napisał posta o ataku kleszcza podczas expa w foreście i nie wiedzą czy przypadkiem nie dostał deada przed kompem,


btw ten kleszcz jak ujebie to wszyscy potem w około kaleczą język polski? bo patrzę tnp tamten temat i ten i jakaś ortografioleptoza ich dopada

- - - Updated - - -

EJ LURISEQ TY PIZDO, ZNOWU CIE UJEBAL KLESZCZ CZY W CHUJA Z NAMI LECISZ JAK Z TYMI NA TNP?

jeśli wrócisz na forum (przeżyjesz) to wpiszemy cie na liste frajerni, a jak deada zaliczysz, to snejk ci na 2 dni da czarny nick
 
te zarty sa tak zalosne, ze smiesza tylko te wasze kolko wzajemnej adoracji

down
cale szczescie =d
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top