• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kleszcz w nodze XD

Status
Not open for further replies.
Niedługo z działu Polish zrobią nazwę "Humor" i będą tłumaczyć na języki obce wasze posty. :D Bo tutaj tyle się dzieje że czasem nawet przy kabarecie się tak nie nasmieje (zwłaszcza z waszych postów) xD
 
Temat z 2010, juz w sumie zapomnialem o nim ;D Byłem w podobnej sytuacji, teraz było znacznie gorzej - zakarzenie.
Dostałem zastrzyk, znieczulenie i rozcieli mi skore, po czym wyciagneli pozostalosci po insekcie.

Ps. pojebani sa niektorzy
 
Temat robi furorę ;x no nic nieszczęścia sprzedają się najlepiej
 
Ps. pojebani sa niektorzy

ty czy kleszcz?

Temat robi furorę ;x no nic nieszczęścia sprzedają się najlepiej

nie wyjebał się, więc chujowo, teraz znacznie spadną notowania, tak samo jak ogląda się casta z feru/ghaza to nie po to by zobaczyć jaki loot mają, tylko kto się wypierdoli, kogo wypchną na pewną śmierć itp.
 
2s0nuc7.png


Wszyscy już o tym mówią :blink:
 
@up
No tak, próbujesz udawać idiotę, albo w rzeczywistości nią jesteś.
 
Tez mam takie owlosione nogi.

Pic or didnt happen:
vcGggEO.jpg

Jak już chciałeś tak zabłysnąc, to Ci tylko powiem, że ten Twój "zarost" wygląda jak u niewydepilowanej 13-stki:)
A noge masz jak pulpecik, o skarpetce to sie koleżko wole nie wypowiadac.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top