• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kody SMS,przelewow a kilka OTSow

wladca

Member
Joined
Dec 9, 2008
Messages
641
Reaction score
6
Location
Poland,Grodzisk Mazowiecki
Od pewnego czasu mam te same kody smsow i przelewow na kilku serwerach i widze,ze zyski znacznie spadly w dol....

Czy jest taka szansa,ze jak ktos wysle smsa np za 25 zl lub przelew na ten sam kod to bedzie go mogl uzyc na wszystkich serwerach co maja te same kody jednoczesnie? Bo wydaje mi sie,ze moze tak wlasnie byc...

jak myslicie?
 
raczej nie ma

zrób na każdym inną usługę przynajmniej będziesz wiedział ile jaki server zarabia.
 
No tak troche nie bardzo bo z tego co mi wiadomo too kody sprawdzane sa po stronie home/dotpeja
 
Jeżeli masz kod jednorazowy to sam typ usługi wskazuje na to, że kod można użyć tylko raz.
Kody są sprawdzane po stronie homepay itp jak napisał poprzednik.

Pozdrawiam
 
Kod użyjesz na każdym ots co ma tą usługę. proste i logiczne, a kod kasuje homepay, a nie skrypt, tak mi się wydaje^
 
Hmm, przecież kod jest sprawdzany po stronie homepaya? zresztą co za problem to sprawdzić? zaraz dam odpowiedź.

OTS1: Dodano 100 punktow premium do konta: 1 !

OTS2: Wystapily bledy:

* Podany kod z SMSa/przelewu jest niepoprawny lub wybrano zla opcje SMSa/przelewu.
 
Back
Top