• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kohana 3 - początki z frameworkiem

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Witajcie.
Zacząłem zabawę z frameworkami tj. Kohana 3. Przeszukując googla, nie trafiłem na żaden odpowiedni poradnik. (Nie chodzi mi tutaj o instalacje, tylko o dalsze kroki) -> obsługę szablonów, Kontrolerów, Modeli. (tj. Jakieś przykłady, żebym mógł sobie w tym grzebać). Jeśli miałby ktoś jeszcze coś o pogramowaniu obiektowym to też chętnie poczytam.
Jeśli ma ktoś coś odpowiedniego to poproszę o link.
Ciuś :*
 
Witajcie.
Zacząłem zabawę z frameworkami tj. Kohana 3. Przeszukując googla, nie trafiłem na żaden odpowiedni poradnik. (Nie chodzi mi tutaj o instalacje, tylko o dalsze kroki) -> obsługę szablonów, Kontrolerów, Modeli. (tj. Jakieś przykłady, żebym mógł sobie w tym grzebać). Jeśli miałby ktoś jeszcze coś o pogramowaniu obiektowym to też chętnie poczytam.
Jeśli ma ktoś coś odpowiedniego to poproszę o link.
Ciuś :*

Frameworka już sobie wybrałeś i będziesz się go kluczowo trzymał? ;)
Jak nie to weź sobie zenda 2 na warsztat, mega przyjemne "narzędzie" na początek - uczy dobrych praktyk programistycznych.
 
Last edited:
okej, rzucę okiem :D może faktycznie bd łatwiej. Dzięki za sugestię.
 
okej, rzucę okiem :D może faktycznie bd łatwiej. Dzięki za sugestię.

Jak już paczysz to łap wszystkie moje zapisane źródła z których korzystam/korzystałem :)


zend:
paypal:
gettext:
doctrine:
zfcuser:
ajax:
zend navigation:
 
Last edited:
Back
Top