• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kompilacja silnika 7.92

Murach

Banned User
Joined
Aug 22, 2010
Messages
136
Reaction score
3
Witojcie

Posiadam silnik (otserv?) pod tibię 7.92 na windows, i chciałbym uruchomić go pod Linuxa. Jednak jak to zawsze jest z tfs posiadamy od razu source do kompilacji, tu jednak mam tylko pliki dzięki którym mogę uruchomić je pod windowsem, czyli silnik, data, restarter, coinfig, i pare libów/otserv.map.
Jak wiemy exe nie odpalimy na linx, co muszę zrobić ?
 
Pobrałem inny silnik 7.92 posiadający source, będą one pasować do mojego silnika?

O co chodzi wine? Chodzi o program Devc++ ?
 
Pobrałem inny silnik 7.92 posiadający source, będą one pasować do mojego silnika?

O co chodzi wine? Chodzi o program Devc++ ?

Wine to emulator dzieki któremu odpalimy pliki exe lub inne winshitowe msi na linuxie. Pierwszego twojego pytania nie rozumiem zapraszam na tnp.

edit:
Jeśli uruchomisz silnik na linuxie przez wine to wątpie żeby to było stabilne i wydajne więc lepiej znajdź odpowiednie źródła do swojej daty :)
 
Code:
Pierwszego twojego pytania nie rozumiem zapraszam na tnp.
A co tam mi pomożesz? Mój Panie...

@topic

Chodzi mi o to że źródła z innego silnika nie kompilują mi się z moim, wychodzą same błędy, chodź dalej będę próbował na innych libach, bo jest im multum.

Jeżeli nie będzie mi to działać to można zaryzykować z tym WINE? co o tym sądzicie ?
 
Code:
Pierwszego twojego pytania nie rozumiem zapraszam na tnp.
A co tam mi pomożesz? Mój Panie...

On chyba miał na myśli, że spotkasz tam ludzi, którzy Ciebie rozumieją. (prościej mówiąc debil zrozumie debila)
 
Back
Top