• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Który silnik najlepszy, pierwszy serwer [8.6]

corona21

New Member
Joined
Jan 30, 2016
Messages
4
Reaction score
0
Witajcie ;)

Jakoś mnie tak niedawno wzięło by spełnić "marzenie" z dzieciństwa i razem z kumplem stawiam pierwszy, no pierwszy mysql server. W czasach gimnazjum stawiałem jakieś tam pseudo otsy pod xml, ale sami wiecie jak to wygląda. W sumie to podstawową wiedzę posiadam, VPS wykupiony, niedawno postawiłem "testowy" serwer na tfs 1.1, ale jednak to nie to, wracam do Tibi 8.6 i tutaj rodzi się problem, nie wiem jaki silnik wybrać. Z tego co przeczytałem na forum to 0.4 r3777 oraz r3888 są lekko zbugowane, łatwo je wysypać, aż takiej wiedzy nie posiadam by łatać kod silnika, tak więc zastanawiam się nad:

https://otland.net/threads/8-60-the-forgotten-server-0-3-6-crying-damson-v8.147913/

Z tego co wiem to krąży po forum jeszcze jeden silnik, stoi na 0.4, ale też można go wysypać.
Tak więc według was, który silnik najlepszy na początek, brać się za damsona? Oczywiście z czasem będę powoli pracował nad serwerem, łatanie, jakieś nowe skrypty itp. Tylko muszę mieć jakiś punkt zahaczenia, pasuje od czegoś zacząć swoją "przygodę" :)
 
ja pierdole otland spadł na psy patrząc na powyższe posty

poelcam 0.4 r3884 na początek dobre
 
Wykup premium board i tam masz silnik 0.3.7 downgrade do 8.6 jeden z najlepszych silników na te czasy.
 
a ja proponuje przestać interesować się tibią
Myślałem, ze te czasy już minęł, dzieci neo, banda krzyczących gimnazjalistów, jak widać nadal można trafić na "perełki" ;)
 
Myślałem, ze te czasy już minęł, dzieci neo, banda krzyczących gimnazjalistów, jak widać nadal można trafić na "perełki" ;)
masz pecha bo twoje super teorie sie nie sprawdziły, gimnazjum już dawno temu skończyłem :( teraz pewnie walniesz jakimś pseudo inteligentnym tekstem, a ja sie będę z ciebie śmiać bo przejmujesz sie troll postami
 
Back
Top