• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

KUBA ST PIERRE GIGANT

Ty kutosie, a wczoraj bylo " Ja nie grom bo nie bd instalowal tibi" To co guma podbijamy na bajerke czy nic?
 
A ty nie miales chara? daj znoc jak se znajdziesz to ja tez cos se znajde.
 
haha guma ty wariacie podjezdzaj na bajere tutaj bo slotow na vencie brakuje trzeba zajebac pare sztywnych zeby pety grac przestaly xD
 
ladnie stanley zabojowale kanade, ty pierdolony czarnuchu z senegalu. pewnie jak wjechales do pierwszego lepszego osiedlowego sklepiku po drozdzowki to cie kasjerka wyjasnila xD

a ty calar dziku moze chcesz kontrakt za dolary na dobrego wariata co? bo i tak nie gram to za pare groszy ci go moge zajechac xd
 
Daj mi znoc ile ty chcesz za tego warjacika, to sie moze dogadamy Tomus.
 
to napisz do mnie jutro na fejsie jak wroce ze szkoly. po 16 bede w domku. a teraz spierdalam spac. jebac cie szleder pierdolony posrancu po chemioterapii
 
no tobie tez chuj w dupe tomeczek anorektyku w ciasnych spodniach ze skonczia zamiast nosa cwelu
 
guma, siwek ci moze zajechać 230 sorca bez promo, bo on ma charów na rozdanie
 
Back
Top