• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kubus Pizamka -Touch of good charlover

Patoll

RICH ELDO
Joined
May 27, 2014
Messages
342
Reaction score
46
HEJ WITAJCIE SIEMANKO Z TEJ STRONY KROL WSZYSTKICH DZIEWIC CZYLI BOGATY ELDO

~NIE DAJE AUTOGRAFOW

CHCIALBYM WAM PRZEDSTAWIC NAJWIEKSZEGO CHARLOVERA NA SHADOWCOROWSKIM SWIECIE
JEST NIM TOLCZ OF GOOOOOOD

JEST TO JEBNIETY NA GLOWE BACHOR XDDDD

DOBRA CO ON ZROBIL?
PO 1 ZMIENIL NICK NA JAKIS BRAZOLSKI I WSTAWIL SOBIE BRAZOLSKI OPIS
[ZIELONY KWADRACIK]

PO 2 ZMIENIL SPOWROTEM NICK NA JAKIS POLSKI [ZAPOMNIAL USUNAC BRAZOLSKI COMMENT]
[CZERWONY KWADRACIK]

PO 3 NIE OGARNAŁ QUESTOW I CZAS GRY
[ZOLTY KWADRACIK]

screen:
xdcRw8i.png


ALE TO NIE WSZYSTKO XDDD
ZROBIL NOWA POSTAC O NICKU TOUCH OF GOOD ZROBIL NIA PROMOCJE [UDAWAL ZE ZROKOWAL CHARA]

PO 1 DAŁ ALL TAKIE SAMO INFO JAK NA POPRZEDNIM NICKU [MAIN CHARZE]
[CZARNY KWADRAT]

PO 2 UDAWAŁ ZE ZROKOWAL CHARA
[ZIELONY TROJKACIK HEHEH ZARTOWALEM GOWNIE KWADRAT]

PO 3 JEST TAKI ULOMNY JAK PSZEMEK ZE ZAPOMNIAŁ O QUESTACH
[ŻÓŁTY KWADRAT]

PO 4 ZAPOMNIAŁ O INFORMACJI ZAŁOZENIA POSTACI XD
[CZERWONY KWADRACIK]

SCREEN :
z7OTIIb.png


pozdrawiam
 
rozkminiales to przez 2 dni przy czym miałem beke w chuj z was i pingow bombla hahha, myślisz ze jestes bogaty? wbijam lache w te twoje 2kkk i przy okazji w twoja matulke ps o niczym nie zapomniałem widziałem ze tak bd
 
Ps graj dalej na tym dedku i dicuj i kupuj domki nie powodzenia pecie co neta w tel nie ma bieda
 
Chuj ze przez ten czas co wy mnie "huncicie" troche kasy zrobilem ponad 600kk ojebalem na allegro jeszcze jakies 1.3kkk zostalo ale ok 350 jest i eloszka
 
A ty nie udaczniku życiowy chary kupujesz feru haty zakładasz i cie hackuja jak bym chciał expic to ym blokowal expy i elo ale po co ?
 
Chary bysmy ci zabili i tyle z bloczenia charloverze a teraz tlumacz sie psie

Naucz sie edytowac posty dziecko a nie 3 posty but postac w tibi ponad zycie

i jak to bartek mowi "WŚCIEKŁ SIE XDDDD"
 
Last edited:
Chuj ze przez ten czas co wy mnie "huncicie" troche kasy zrobilem ponad 600kk ojebalem na allegro jeszcze jakies 1.3kkk zostalo ale ok 350 jest i eloszka
Ty jakacz, to sprzedaj mi to 1.3kkk, to zarobisz na miesiac logopedy XDD A poza tym masz chuja w zaropialej cipie, a nie 1.3kkk ^^

A i nie musiales zmieniac nicku 2x i nie logowac przez rok, zeby isc expic. Trzeba bylo zagadac: Szanowny panie Bartku, moge isc expic czy dalej hunt od kroli? Pozwolilbym Ci stamine spalic i bys mial +2 lvlki, a teraz to i masz stara z pizda jak wiadro i hunta XDD
 
Last edited:
Chuj w to ze kak bys zobaczył i pomyślał to zobacz ile gram i pomysl ze mam 2 nowe majny ale ok
 
A kto to jest ten knaga to jest ten co dupe brazola lize ? Ps nie miałem hotow bo z rl tibijke zmienialem ale ok graj na dedku
 
Morda psie bo nawet nie lize dupy kurwo ty najwyzej mozesz polizac pizde fatimy ;3
 
2 nowe majny xDD kurwa kubus jedyne co ty mozesz imec to 2 noze pizamki lub 2 kutasy ojca i matki czaisz? xD
graj na dedeku napisal koles co robil wszystko aby tylko poexpic [nie pograzaj sie kubusiu ;v]
chuj ze ty klawiatury nie masz a co dopiero mowic o hotach xD
 
no ładnie kurwa typeczki zmieniają nicki i fejkują rookowanie charków żeby tylko poexpić na dead otsie bo hunta dostali XDDDDDDDDDDDDDDDD
 
nadal nie moge zrozumiec jak kurwa gosc moze az tak bac sie o lvle zeby robic takie akcje, juz chuj by w ta zmiane nicku (gdyby nie to ze kuba z 6b udawal brazola XD) ale "rookowanie" chara i pisanie ze jest sie retired haha, ladnie sie najebal
 
Back
Top Bottom