• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Laptop

Status
Not open for further replies.
I to jest głupie bo musisz dodatkowo płacić za Win :).
 
I to jest głupie bo musisz dodatkowo płacić za Win :).

Tak. Jakies 200-500 zl wiecej. A przeciez mozna temu zapobiec....






Uzywajac linuxa :thumbup:


Takze prosze o oferty bez windowsow.
 
Tak. Jakies 200-500 zl wiecej. A przeciez mozna temu zapobiec....






Uzywajac linuxa :thumbup:


Takze prosze o oferty bez windowsow.

Albo kupując z czystym dyskiem lapka i wgrywać pirata ;p.
 
Na allegro jest możliwość kupienia bez winka, widziałem kilka takich aukcji. : )
 
acer 7740g, dobra rzecz w dobrej cenie :) jestem posiadaczem i jestem zdumiony osiągami i tym, jak się w ogóle nie grzeje(!), co bardzo ciężko osiągnąć w tej branży. pograsz, pooglądasz, pobawisz się, laptop do wszystkiego.
 
acer 7740g, dobra rzecz w dobrej cenie :) jestem posiadaczem i jestem zdumiony osiągami i tym, jak się w ogóle nie grzeje(!), co bardzo ciężko osiągnąć w tej branży. pograsz, pooglądasz, pobawisz się, laptop do wszystkiego.

Nówka sztuka to działa, za rok bedziesz mial popekana obudowe i zawiasy.
 
acer 7740g, dobra rzecz w dobrej cenie :) jestem posiadaczem i jestem zdumiony osiągami i tym, jak się w ogóle nie grzeje(!), co bardzo ciężko osiągnąć w tej branży. pograsz, pooglądasz, pobawisz się, laptop do wszystkiego.

Chodzi Ci o Aspire? Czy to jest jakaś nowsza wersja. Bo chciałbym sobie pograć w gry typu: COD Black Ops, Fifka i np. EverQuest 2. Da radę na high bez jakiejkolwiek ścinki?
 
Tylko lenovo... ranie i solidne
 
@up
W piątek zakupiłem tego właśnie lapa tylko że 2 gb ramu i se chwale :)) Jeszcze dokupię dwa gb ramu i szaleństwo :pP Ale nie na allegro. tzn w tej samej firmie x-kom tylko ze w krk
 
wszyscy na pirackiej windzie jedziecie z nim? :D


#koob
co ty kurwa czołgiem po lapach jeździsz, że ci pęka obudowa i zawiasy? o ;
 
Nówka sztuka to działa, za rok bedziesz mial popekana obudowe i zawiasy.
Pożyjemy, zobaczymy. Jeszcze nie miałem laptopa, w której bym miał popękaną obudowe, czy cokolwiek. Akurat jak się dba o sprzęt, to nawet przy chujowej jakości plastiku, w który ubiera swoje laptopy Acer da się żyć.
Chodzi Ci o Aspire? Czy to jest jakaś nowsza wersja. Bo chciałbym sobie pograć w gry typu: COD Black Ops, Fifka i np. EverQuest 2. Da radę na high bez jakiejkolwiek ścinki?
Tak, aspire i tak, nowa wersja, poszukaj w internecie. Kupiłem go pół roku temu za 2300 z niemiecką klawiaturą, gdzie normalnie chodził po 2800. Obecnej ceny nie znam. Fifka 2010, bo w inne nie grałem... chodziła mi na najwyższych detalach bez grzania.
Tylko lenovo... ranie i solidne
Największy shit na rynku, dla średniego pokroju panów biznesmenów.
Jak nie dellki to bieraj tego:

Wyjebany :>
Przyznam, że kozacki. Gdybym kupował laptopa teraz, pewnie wziąłbym tego. Jak już wspomniałem o swoim, to ma kilka braków, np. brak bluetooth, esata, czy express cardu. Jednak żadnej z tych opcji mi nie brakuje, chociaż esata by się przydało do mojego zewnętrznego dysku, a bluetooth zamiast micro dongla USB dla mojej myszki... No, i moja karta graficzna ma tylko 512mb pamięci własnej, a kupowałem jako 1gb, ale nie chciało mi się już odsyłać, bo i tak byłem zadowolony oszczędzając 500zł.


PS
Na baterii trzyma prawie 2 godziny. Jedyny minus, to brak subwoofera, jak na 17 calowego laptopa. Poza tym, obudowa jest godna pożałowania, bo widać cały syf. Ale to i tak wszystko zależy od budżetu, który chciałbyś przeznaczyć na sprzęt.

dsc6926.jpg


Przykład:
http://allegro.pl/acer-7740-17-3-core-i3-330m-4gb-500gb-hd5470-bt-i1219858990.html
 
Last edited:
Acerów nie polecam, miałem przez rok~~ aspire 5735Z, który zresztą i tak ukradłem (nówka sztuka).
Po roku , zaczął się grzać tak że mógłbym sparzyć jajka z łatwością, mówię o nim w czasie przeszłym ponieważ kiedy poszedłem się wysrać po powrocie był wyłączony, wkurwiony wchodzę w BIOS i patrze , że dysk nie wysyła żadnych informacji :( (IDE = NONE).

Oddałbym na gwarancję , ale nie mam dowodu zakupu :/.

Teraz zamierzam kupić (?), DELLA lub VAIO/AINO :).

@ELF

dsc6926.jpg


Widzę Twój palec?XD
 
Acerów nie polecam, miałem przez rok~~ aspire 5735Z, który zresztą i tak ukradłem (nówka sztuka).
Po roku , zaczął się grzać tak że mógłbym sparzyć jajka z łatwością, mówię o nim w czasie przeszłym ponieważ kiedy poszedłem się wysrać po powrocie był wyłączony, wkurwiony wchodzę w BIOS i patrze , że dysk nie wysyła żadnych informacji :( (IDE = NONE).

Oddałbym na gwarancję , ale nie mam dowodu zakupu :/.

Teraz zamierzam kupić (?), DELLA lub VAIO/AINO :).

@ELF

dsc6926.jpg


Widzę Twój palec?XD

Miałem poprzednio Acera i byłem niezadowolony, ale gdy porównałem do innych marek, czy nawet kadłubków Compala (mój poprzedni sprzęt), to firma uchodzi za całkiem niezłą w tym gronie, dlatego błędem jest nazywać coś shitem nie mając porównania. A to, że się grzał to wyłącznie Twoja wina, laptopa powinno się rozkręcać co max. 2 miesiące i czyścić wiatrak oraz wylot z wiatraka, ponieważ zbiera się tam tak gruba warstwa kurzu, że i Ty nie mogłbyś oddychać. Dysk natomiast... Jak to dyski 2.5 calowe, nie są stworzone do ekstremalnych warunków (24/7) i sam osobiście straciłem już 8 dysków, więc uważam, że to akurat wepchnąłeś kompletnie nie w temat :) Tak, to mój palec u prawej syry.
 
Miałem poprzednio Acera i byłem niezadowolony, ale gdy porównałem do innych marek, czy nawet kadłubków Compala (mój poprzedni sprzęt), to firma uchodzi za całkiem niezłą w tym gronie, dlatego błędem jest nazywać coś shitem nie mając porównania. A to, że się grzał to wyłącznie Twoja wina, laptopa powinno się rozkręcać co max. 2 miesiące i czyścić wiatrak oraz wylot z wiatraka, ponieważ zbiera się tam tak gruba warstwa kurzu, że i Ty nie mogłbyś oddychać. Dysk natomiast... Jak to dyski 2.5 calowe, nie są stworzone do ekstremalnych warunków (24/7) i sam osobiście straciłem już 8 dysków, więc uważam, że to akurat wepchnąłeś kompletnie nie w temat :) Tak, to mój palec u prawej syry.

this

Ja mam acera od 4-5 lat, mniej wiecej od 2 chodzi praktycznie 24/7. Jeszcze nic w nim nie siadlo, takze sobie chwale. Tak jak Elf mowi, co jakis czas trzeba jedynie rozkrecic i poczyscic w srodku.
 
No wiadomo, sam takiego mam :) wiem co polecam :p
@off
Możesz sypnąć repkiem :>
 
Ja osobiście polecam Samsung R530, fajna wydajność ,bateryjka długo trzyma :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top