• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Layout AccMaker By Gesior

jest napisane*
domyslam sie takze, ze nie jestes autorem tego layoutu, takze nie jestes jego wlascicielem, wiec na jakiej podstawie go sprzedajesz?
 
Po co zakładasz nowy topic ? Podnieca cie to ?
Polak potrafi... sprzedać prace Amerykanina.... wstyd.
 
Code:
 	Dziękujemy za zgłoszenie. Oferta zostanie sprawdzona tak szybko, jak to będzie możliwe.
Jeśli zasady zostały naruszone, podejmiemy stosowne działania
 
Zal ,Zal ...;)
Moim zdaniem nikt nie kupi...
Po 1 Naruszyłeś Prawa Autorskie ;)
Po 2 Nie jest zbytnio Fajny -Widziałem lepsze..
Po 3 już wiele osub umie edytowac Acc makery
;)
Pozdrawiam ;)
 
god maximus weź się Ty nie odzywaj bo twoje 2 wcześniejsze tematy mnie dobiły. Jeden o tym [linuxie] a drugi już nie pamiętam ale też nuupski :)
JEST TAK DUŻO TUTORIALI, ALE NIE JA NIE MOGĘ ICH PRZECZYTAĆ JA MUSZĘ ROBIĆ Z SIEBIE NOOBA!

A co do www to nawet fajny. Nie wiem czy twój czy nie twój, ale praw autorskich się nie łamie do zarobku na takich portalach :)
 
za 30 zl moge kupic lepszy layout, a do tego dorzuca mi jeszcze oryginalnego, interaktywnego nooba ktory odpowiada na 5 keywordow o_O
 
Będzie kradł cudze prace i sprzedawał, hahaha, to nie lepiej sie nauczyć html + css i sprzedawać legalnie, ty to jesteś poje*any
 
Back
Top