• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

League of Legends (Polish discussion topic).

Aatrox op

chujowy, musi dużo skraść by mieć dobrą pasywkę, w lejt gejmie dobry jako inicjator w teamfajtach, ale na początku np. na topie łatwo go idzie skontrować, zresztą on ma strasznie chujowe przeliczniki, tylko na tym pasywie co można włączyć jest groźny, bo jebany bije x1 ad + jak wyłączy to się wyhealuje zaraz za całe hp xd
 
Ta tylko, że miejsce w TF'ach kończy się na inicjacji. :) On jest tylko chujowy w TF'ach bo musi dużo aa żeby robić dmg z W.

on rozbija szyki na starcie, więc przeciwnicy czasem się na nim skupią, a w tym czasie twoja drużyna może zdjąć adc przeciwników, a sam aatrox może chwilę postać na wyłaczonym W i szybko hp mu się zwraca, a gdy go zabiją to może na low hp szybko uciec

co do fightów 1 vs 1, to ciężko go w lejt gejmie złożyć, bo gdy ma poniżej 50% hp strasznie dużo się leczy z W, tylko stunować go trzeba i leży xd

wgl te nowe champy zawsze jest zamieszanie, że będzie op op bo po skillach ludzie patrzą, że niby op skill (czy czar, [q,w,e,r]), a potem się okazuje, że albo ma dużego cooldowna, albo chujowy przelicznik

op champem była vi, ale po tylu nerfach jest normalna, silna bo silna, ale nie jest znacznie lepsza od innych, a nie jak wcześniej, że cd jej schodził po wykonaniu ulti i kombo za całego hapsa robiła mając tarczę + mega dużo hapsa sama xd

quinn też chujowaty adc, tylko attack dmg co łatwo się go kontruje w lejt gejmie i nie robi zbyt wiele, zwłaszcza w team fajtach jest znacznie mniej użyteczny niż INNI adc, tacy jak miss fortune, draven, trista, ez itd., vayne niby też ma skille wszystkie zadające ad dmg, ale dające przewagę w mobilności non stop (mały cooldown 2 sec), zadaje true dmg przy W, dzięki czemu tego nie zablokujesz + x% zdrowia celu, ma odrzucenie co pozwala jej uciec, a gdy odrzuci kogoś na przeszkodę to go stunuje na 1.5 sec

a quinn? niby sporo może bić, bo oznaczone cele to X dmg + 0.5* ad, 0.65* ad z q, ale cooldown aż 7 sekund (podaje wartości gdy zmaxujemy skilla), może odkryć teren wokół, co niby się przydaje bo widać okolicznych wrogów, ale jak ludzie ogarniają i wardują to ta umiejętność traci sens, z E wali 0.2 * ad z cooldownem 8 sekund, jego ulti przydaje się do ucieczki/gonienia celu + nawet spory dmg może quinn zadać jako valor, a ponowne użycie ulta spowrotem go zmienia + zadaje dmg 440 + 1*ad (to maksymalnie), bo minimalnmie zadaje 220 + 0.5* ad

zestawiając oba champy (vayne i quinn), vayne jest znacznie bardziej mobilna, co 2 sekundy może zadać premiowany dmg, w dłuższej walce (3 hity) zadaje true dmg + x% aktualnego życia, no i vayne ma tego stuna jak kogoś dobrze rzuci, albo może kogoś pod turret wrzucić, a quinn ma jedynie oślepienie i odskok


można by zestawić inne champy też, ale quinn na tle innych adc wypada tak sobie

- - - Updated - - -

4.4 % wybierania go tym bardziej potwierdza, że ludzie uważają go za mało użytecznego champa... urgota niby wybiera 0.57 % ale on nie jest typowym adc, ale takim tankownym co przydaje się później w team fajcie czy przy gankach, a farmić powinien przy turrecie, ze względu na małą mobliność
 
Aatroxa jest łatwo skontrować jakimiś takimi skill bruiserami, praktycznie nie uzywajac AA bo wtedy aatrox lepiej by na tym wyszedł, np. takim jaycem q e r q e i dziekuje :d Mysle ze riven czy olaf tez by sie sprawdzili.

@potar
Swojo drogo przeczytałem sobie z ciekawości pierwszego posta. Co masz na myśli pisząc że postaci carry są "ciągnięte" przez reszte teamu w early? Wydaje mi sie, że carry carruja od początku do końca, tylko cały czas potrzebuja protekcji :D
 
Last edited:
Aatroxa jest łatwo skontrować jakimiś takimi skill bruiserami, praktycznie nie uzywajac AA bo wtedy aatrox lepiej by na tym wyszedł, np. takim jaycem q e r q e i dziekuje :d Mysle ze riven czy olaf tez by sie sprawdzili.

@potar
Swojo drogo przeczytałem sobie z ciekawości pierwszego posta. Co masz na myśli pisząc że postaci carry są "ciągnięte" przez reszte teamu w early? Wydaje mi sie, że carry carruja od początku do końca, tylko cały czas potrzebuja protekcji :D


aatroxa można skontrować elisą bardzo dobrze, dodguje się też jego Q jako spider E więc aatrox nie ma co jej zrobić nawet, a jak stuna dostanie to leży xd
 
No nie do końca. Od kad gram aatroxem 5 vs 5 (normale, bo na rankedach jest banowany) to tylko wukong i jayce nawet kontrują aatroxa. Tak to mają ciężko.
 
No nie do końca. Od kad gram aatroxem 5 vs 5 (normale, bo na rankedach jest banowany) to tylko wukong i jayce nawet kontrują aatroxa. Tak to mają ciężko.

grałeś vs elise albo vs sion? dziwi mnie, że wukong Cie kontruje, nawet gdy grasz defensywnie ? i jaka to jest kontra, taka ledwo ledwo czy znaczna przewaga?
 
W defensywie nie ma szans wukong o ile gram w dobrym junglerem. Z sionem różnie bywa. Z Elise grałem 2 razy ale jakieś leszcze grały co dobrego komba nie waliła. a może to ja na q uciekałem :D
 
Back
Top