• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lets set some RULES on war WARJATY VERSUS DYM RELOAD

Niech siwek kasuje tą gildie i na -2 się bijemy, bo to parodia, że z gostkiem 25 letnim się dogadać nie da XD
 
ja pierdole :D jaka beka z was jest kurwa :D u nas wszyscy się śmieją z tego a wy płaczecie ja pierdole :D ja widze tego 1 wave i ava wiec bije ava ja pierdole bez to bez zwała w chuj jest all mi spadło Olek mi poty donosił na defa i chuj
 
ale słuchaj, co Ty się tłumaczysz? całe battle bili u Ciebie tera hurki, a Twoje tłumaczenie to jest, że u Nas 1 koleś zajebał tera hura XD ? ava od Nas żadne nie poleciało.

nikt nie płacze, to Wy płaczecie, że nie ma normalnej bitki i siwek ciągle spierdala, a jak miałes normalną bitke to wyjebałeś ava, bo nie mogłeś przebić na sdki, no gościu XD
 
nie akurat wtedy sded mial prawo glosu xD powiedział aava ava ava wave i elo padliscie :D
 
ale i tak później napiszecie w 20 osób, że siwek spierdala przez 2h XDD
było Nas teraz po równo to już nie wiecie co robić
 
ale i tak przekopke dostaliscie potem tylko na defie odrobiliscie wiec i od was bili ava z wave juz na lodowcu

Translate : She lose Control...
 
nikt nie uderzył ava od Nas, bo było na vt mówione 100x i nikt tego nie bił więc nie pierdol głupot. Padło Wam 3 magów i panika w oczach więc ava trzeba zajebać, my odrabiamy fragi na defie, a Wy je robicie na combo ava. Tylko później nie piszcie w 10 osób i nie płaczcie o chujowe bitki, bo aż żal to czytać :D
 
Chuj, że Latmasken z matka dziwka przy nodze napierdalali ava jak pojebani ale co tam

a mialo byc bez ava
 
+5 do lansu gostek.

Chuj że na lodowcu od was bil ktos Wave a potem jakiś 2 cweli ava. gdyby ani 1 ava nie polecialo byśmy nie bili. Ale jak ava to Ava.


Translate : Ava so Ava guys siwek cwelu
 
nie no XDD

gdzie Wy gostki żyjecie to ja naprawdę nie mam pojęcia, jakaś wymóweczka musi być, bo jakby to inaczej.

napiszcie, że już nie wiedzieliście co robić to sded krzyknął ava, a że nie chcieliście przegrać to zgodnie zajebaliście XDD
przydałoby się nagrywać te legendarne battelki, bo to parodia co Wy tutaj piszecie XDDD
 
od poczatku mowilem zeby ich z ava wyjebac chlopaki ;/
nie no serio ale kto tego otsika powaznie ma traktowac jak siwek tylko zwiedza kopy svar, roty cormaya i skalki na farmine ?
takze jest jak jest, avalanche to bank on three
 
+1000

Akcja>Reakcja

Rożowy ma nawet nagrane jak mowiłem nie bijcie ava a od was poleciały ava jakies randomowskie i wave wiec poszla odpowiedz w postaci commandera Arka Raka :]
translator; stop ava gajs plax we need normal fight ;( [*]
 
no, ale skoro jest Was zawsze więcej, a kiedy nie jest to walicie ava to jak tutaj normalnie się bić XD
komander arek to napierdalał wave od początku battle, ale coś napiszesz o wavach XD daj spokój

ja wiem, że Was jest 10 mniej i lecicie twardo na open, ale z Nas nie są takie wariaty.
 
LUNARFORCE DED LONG TIME AGO AND FOREVER ITS JOKE OTS u can only say u ppl shot 2 ava and tera hur and we killed u by ava
 
Jeszcze jakis jebany tirowiec powie, że ja tera hura bije jak nawet na hocie nie mam trzymaj mnie. Było dobrze to Ci się uwidziało, że ktoś ava bije i odliczyles. Na sd-ki dostałbys po pizdzie i taka prawda. A tak w ogóle to czemu nie poszliśmy open?
 
siwek wgl co ty piszesz ty nie masz prawa glosu bo jak bilismy sie na kaide to presi nie wytrzymywałeś i biles ava ue wiec skej ta pizde nie chcesz ava ue? lunar czeka
 
Jeszcze jakis jebany tirowiec powie, że ja tera hura bije jak nawet na hocie nie mam trzymaj mnie. Było dobrze to Ci się uwidziało, że ktoś ava bije i odliczyles. Na sd-ki dostałbys po pizdzie i taka prawda. A tak w ogóle to czemu nie poszliśmy open?

jakoś na sd też was kopałem ja pierdole bd teraz płakać tydzień o ava? Ostatnio na svar też na rowno było i co spierdalaliscie w tą i w tamtą... Ueki zaczely się od Siwka wiec nie miejcie pretensji że my je bijemy ze mna zawsze się umawia a sam je bije wszyzstk jest na vt record co mowie jak widze ava od was albo wave nic nie poradzę na to ;) dla mnie to ogolnie jest to strasznie śmieszne piszecie ze po rowno to czemu siwek lazi w defy praktycznie a nie wyjdzie na open tylko musze za nim biegać?typek zamiast się bić normalnie w city cały czas to idzie na crystalle ja pierdole no beka w chuj ^.-
 
Back
Top