• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Liczba online

cyna

New Member
Joined
Feb 7, 2009
Messages
236
Reaction score
2
Elo.

Coś zawyża mi liczbę graczy, ale tylko w who is online, na liście jest normalnie, co może być zepsute? Bo nie chce dostac bana za spoof.

sssp.PNG
 
Kiedyś też tak miałem hm.
Restart pomaga?
Może wcześniej miałeś jakiś atak?
 
Kiedyś też tak miałem hm.
Restart pomaga?
Może wcześniej miałeś jakiś atak?

Restartu nie robiłem od startu, nigdy czegoś takiego nie miałem, ataku też nie było. Ale to pokazuje się raz na jakiś czas, jest normalnie 50 online, a czasem wskakuje na 280 albo 300, chociaż na listach jest normalna ilosc graczy.

Nie chce dostać bana za spoof którego nie umiem się pozbyc.
 
Login serwer jeszcze spróbuj podmienić .cpp odpowiadające playersą ; d a masz swój silnik z svn czy od kogoś bo też tak miałem jak od kogoś i było liczone chyba 1.50* to jakoś inaczej tyle że mi zawyżało na otservlist.
 
Login serwer jeszcze spróbuj podmienić .cpp odpowiadające playersą ; d a masz swój silnik z svn czy od kogoś bo też tak miałem jak od kogoś i było liczone chyba 1.50* to jakoś inaczej tyle że mi zawyżało na otservlist.

Mam silnik od Cuddiego więc raczej nie zmienię w source.

- - - Updated - - -

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
 
Nie wiem jak to jest w gesior acc, ale zmienną wyświetlającą ilość online podziel przez 1.50 :)
 
Nie wiem jak to jest w gesior acc, ale zmienną wyświetlającą ilość online podziel przez 1.50 :)

Czemu akurat przez 1.50? To jest jakieś chore, nie wiem skąd to pobiera taką liczbę graczy i dlaczego wyświetla się tylko czasami.
 
Albo po prostu napisz do xinna że taki błąd jest w razie w żeby Ci potem bana nie dał.
 
Nie powinien zbanować jeśli u niego na liście pokazuje normalną ilość graczy.
 
Back
Top