• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

LoL ktoś do gry na weście

Iranimes

Lua Zawodowiec
Joined
Jul 10, 2012
Messages
717
Reaction score
12
Siema, ma ktoś konto w lol'u w europie zachodniej? Dziś założyłem na weście bo ponoć tu ludzie bardziej ogarnięci się trafiają, jednakże gdy wbiłem zagrać jedną grę akurat dobrało mi noobów i niestety typy o 10 lvli więksi grali gorzej niż ja bez run czy specajlizacji ;/

Ktoś by zagrał ze mna? Najlepiej lvl 20-30 by miał runy itp., chciałbym też z nim na lini zagrać obojętnie kim, mogę być supportem "nawet"
 
nie wbijam na gg, mój nick to 000IksDe000, pisz w grze lub na prv otland ;p
 
Siema, ma ktoś konto w lol'u w europie zachodniej? Dziś założyłem na weście bo ponoć tu ludzie bardziej ogarnięci się trafiają, jednakże gdy wbiłem zagrać jedną grę akurat dobrało mi noobów i niestety typy o 10 lvli więksi grali gorzej niż ja bez run czy specajlizacji ;/

Ktoś by zagrał ze mna? Najlepiej lvl 20-30 by miał runy itp., chciałbym też z nim na lini zagrać obojętnie kim, mogę być supportem "nawet"

HAHA, mówi gracz z Bronze V xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
HAHA, mówi gracz z Bronze V xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nom potar, ty wbiłeś ranked tylko na weście, wbij sobie na NE i spróbuj wyjść z bronzu, btw grając premade z kolegą z silvera w jeden dzień z 0 pkt wyszedłem na bronze IV, bo jak grasz samemu z bronze V to za gre dostajesz 4-11 pkt, a nie po 20
 
Przecież na NE wbiłem platyne 3 z braku czasu, od nie logowania się spadło aż do 5, a na weście miałem diament V :(
 
Wszystko zależy kogo dostaniesz... Możesz rozjebać linie mieć staty 20-0-0, a dostaniesz trolla co bedzie tylko feedował i chuja sam zrobisz...
 
z tego co pamiętam, jest jakiś problem dalej, że można wyrzucić grę, tzn. jeśli nie podoba Ci się rezultat gry, możesz ją w łatwy sposób zakończyć bez żadnego negatywnego rezultatu ani pozytywnego dla przeciwnika, jak gdyby nigdy nie istniała, co mogło prowadzić do zawyżania elo jeśli ktoś o tym wiedział :)
 
z tego co pamiętam, jest jakiś problem dalej, że można wyrzucić grę, tzn. jeśli nie podoba Ci się rezultat gry, możesz ją w łatwy sposób zakończyć bez żadnego negatywnego rezultatu ani pozytywnego dla przeciwnika, jak gdyby nigdy nie istniała, co mogło prowadzić do zawyżania elo jeśli ktoś o tym wiedział :)

taa, to chyba tak jak z clonowaniem itemów przy depo, "ej ziom wiesz jak się clonuje? ctrl + l "

- - - Updated - - -

w sumie ta gra ma parę błędów, raz widziałem blitz'a, że na 1 lvl wbił się pod przeciwnego turreta i w ostatniej chwilii rzucił Q gdy miał mniej niż 100 hp i padł a przeciwnika przysunęło pod miejsce respawnu i też padł od tej wieży respawnowej... albo syndra co blue zabierała sobie do bazy X_X

więc w sumie pewnie jest sporo jeszcze błędów
 
Ta gra miała co chwile ma nowe błędy, które są łatane. Tresh miał fajnego.
 
Back
Top