• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lovac/ Nuskei And my old ppl

so play shadow muri and fight against monsters on wz 2-3
 
more opór on wz 2-3 than when fighting against u in peninsula tomb or second resp dragons on ank
 
^^ dobra averion zamknij pizde bo sie poczules za bardzo a dobrze wiesz kim byles na 8.6 i wg gownixie :p petem od kukiego co mogl donosic potki dla conglo ndk kgb czy groundow
 
^^ dobra averion zamknij pizde bo sie poczules za bardzo a dobrze wiesz kim byles na 8.6 i wg gownixie :p petem od kukiego co mogl donosic potki dla conglo ndk kgb czy groundow


gosciu jak ciebie teraz ciupaja jak szmate to co bylo kiedy miales 15 lat? pewnie tak cie wyzywali psychiczka ci siadla zaczales sie zalic starej a ta tez psychika taka dobra jak twoja commanderka i sie rzuciła na line

gostek mi wyjezdza z czasami 8.6 tibii jak ty na 8.6 tibii to byles czlowiekiem banuty jak sir ahh i pewnie grales na hunterach "najlepszych otsach" expiles tydzien pobiles sie 2 dni spadl plecak i xloga strzelales

bez odbioru szmatławcu z yurots x999 trzecie dle od lewej
 
^ elothy albanie szwedzkie otski huntera i ten otsik gdzie wyjasnilismy conglosami wszystkich na turniejku w tym we ridow 50-8 kojazu :) i was decaucikow na dezert mapce co anuris padl 1 i przejolem i bucisze :) i kuki 6 harkow relogowal bo padal kazdym :)


czlowiekiem banuty na 8.6 normalnych jak wlasnie elothy albanie eriany iriany to wszedzie top1 i kazdy paleczke mogl ciagnac i conglo leadereczka
 
ta gostek mnie wyjasnił na forum tibijskim na temat mojej "kariery w tej grze" ale on sobie tego ze byl top1 na albani czy hunterze w CV nie wpisze. Na kazdym kroku go robią jak nohandy pigora i mazura nawet na mefce którą mu sprzedaja po 80 a gosc ma jeszcze czelnosc cos tutaj pisać.


@edit

pozatym jak były decauthy to ty co najwyżej mogłeś z okna szkoły wyskoczyć jak cie butowali na tej banucie w 4 typa psi kutasie, gostek mówi jakas komanderka a pewnie było tak :

-anuris leaduje
-anuris pada
-siwek przejmuje
-"nie mam pakietów przejmij ktos"
-box na ank dara
 
toc siwek taki szanowany second commander byl i leader w conglo ze jak na originalu mu zajebalem soloweczke to pol godziny anurisa blagal zeby mnie zbanowal a ten z niego beke cisnal xD ale on ma swoja bajke nie przetlumaczysz mu
 
ty ale wiesz co szledi jedno mnie zastanawia. Jak ten przegryw mógł być top 1 na takich otsach skoro on przez bite 3 miesiace botował 290 ekiem na kopach svar na x3 expie i robił tam 600k/h?
 
jebac jakis lunar chyba cie pojebalo ze tam bede logowal, martwy serwerek 10 osob online ale ten cos gada twardziutko
 
ale nikt cie o zdanie nie pytał pierdolony conglosie idz zbijać piątki dupą z demoniszem na showupie i nie pogrązaj sie juz przegrywie co siwkowi perskie oko wypucował tak że gosc tydzien dupy nie musial podcierac
 
Back
Top