• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Magnus .mURAT

^^ jak ty masz pecie jakis pioneczkow 10 na vt to jak ty chcesz sie bic pierdolnij sie xD
 
Magnus where are u with pro team ? u get raped after 3 minuts :p 2 days ago u fucking pro character lvl 410 ed never leave dp an going fight wtf with u man ?


Siohaj nie mam nic do powiedzenia? wyjasnilismy cie juz kurwo na -2 dzis na shadow hehs
 
gowno masz zamiast mozgu siwek i przestan pierdolic farmazony sie bedziesz bil z calarem jak wejdzie na otsa ja sie nie zamierzam denerwowac
 
^^ bo jestes pizda na 2 sd
w tibi wedlug ciebie moze i tak, ale ty jestes pizda w rl zyciu i co z tym zrobisz? wow patryk jestes taki zajebisty masz team ktory rozgromi kazdego i szanujacych cie kolegow. gowno masz zamiast mozgu juz ci powiedzialem
 
zamknij pizde magnus ty szmato z trade
ty tez pizda jestes i odswiezasz forum co 5 min zeby spine znalezc a w rl glowa w ziemie i idziesz przez miasto do szkoly maszerujesz, a w szkole za parapet robisz, wiec serdecznie ci mowie spierdalaj synek
 
serdecznie to ja moge twoja matke poprosic zeby sie z chodnika podniosla bo przejscie bloczy a w realu to bys nie chcial zebym cie pacnal pacanie ;D pozatym ladnie tam sie przejmujesz dzieciak haha uwazaj bo ci zylka peknie i nie bedzie mial kto kanapek przynosic dla kolezkow z gimbazy xD
 
Back
Top