• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mapa

szatan1x

Professional Lua
Joined
May 10, 2011
Messages
803
Reaction score
27
Location
Poland
Witam otlanderzy,
Mam pytanie czy wie ktoś z was jak się nazywa mapa z której korzysta vestia i kilka innych otsów evo bo nie mogę jej znaleść a te mapy na którejś się opierają bo jest ich dużo w sensie otsów przynajmniej było.
 
ja chciałbym mape a w tych data packach myślisz że jest ta mapa ale jak tak to jest ich dosyć dużo :D wiesz moze?
 
i jak to sciagnac co dales link crypton xD

1. Kliknąć w link kolegi.
2. Kliknąć w link w temacie, do którego przeniósł nas link kolegi.
3. Kliknąć na dupną nazwę mapy.
4. Kliknąć, że chcemy pobierać i heja.

Takie to trudne?
 
Ale mi chodzi o samą mape ponieważ nie zaczynaliśćie z czystym evo.

Wydaje mi się że każdy z poważniejszych projektów korzystał z czystej mapki,a poza tym jesteś chyba najbardziej upierdliwym gościem na pb (bez urazy misq)
 
Może Ci kurwa dać cały datapack vesti odrazu, z każdym systemem i każdym sqm mapy ?
Co za kretyn z ciebie gościu, poszukaj se albo sobie zrób. Wszytsko byś chciał gotowe i na tacy.
 
Debilu przeczytaj o co pisze a ty mi już kurwa że chce datapack i całą mape vesti ja poprostu chciałem się zapytać na czym bazowała vestia czy od zera była robiona czy na jakimś evo więc takie posty to sobie wsadź wiesz gdzie.
 
Jak każda mapa bazowała na evo ;) a to że są onwery i mona i vesti to wiadome ze z moona miales to w drugim poście aż tak ciężko?
Na prawdę jesteś gówniarzem i upierdliwym człowiekiem.
 
Upierdliwy to ty jesteś znam to z prywatnych rozmów na gg... zrób coś sam wreszcie, może poprzerabiaj datapacki moona które wystawił Crypton i zrobisz coś fajnego to taka sugestia chociaż wątpię że z niej skorzystasz przy swoich umiejętnościach.
 
Back
Top