• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Maria Janina coś dla wtajemniczonych - temat ogolny.

Status
Not open for further replies.

Luriseq

New Member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
132
Reaction score
4
UWAGA! Temat ten nie ma na celu nikogo namawia do zażywania tej substancji, w polsce jest to nielegalne!!
Topic założony tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. :)
Mam nadzieje, ze modkowie to uszanuja.


Jeśli jest tutaj garstka wtajemniczonych ludzi, to możecie sie smialo wypowiadac w tym temacie, opowiadac swoje przezycia, dzielic sie informacjami itd. :)

Ja może na rozpoczecie wrzuce konkretny filmik:
[video=youtube;e-xI5jAnuHw]http://www.youtube.com/watch?v=e-xI5jAnuHw[/video]​

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.​
 
Spaliłeś marysie i na kleszcza ci pomogło :D?
 
Jak juz kurde wszyscy tak dalej dociekacie to nie, przeciwnie.
Robiłem zbiory pod lasem na łące i wtedy mi sie to gówno przyczepiło najprawdopodobniej :)
 
A na co, a po co to komu?
-No właśnie na co? Po co?

:)
 
Luriseq to co ty siałeś że już masz zbiory ? u mnie jeszcze automaty nie nadawaja sie do zbiorów przez ta pogode
 
No names, takie poprostu znalezione w sorcie.
Posadziłem w pod koniec kwietnia w domu w doniczkach, a pod koniec maja gdy roslinki mialy juz kilka listków zasadziłem na dworze :)
Fakt pogoda głównie była niesprzyjająca, ale zrobiłem szklane zadaszenie i ogólnie to wszystko tam jakoś na miejscówce ogarnąłem, wiec na ogol roslinki nie mialy zlych warunków na wzrost.
 
Aż boli to jak media ryją banie ludzie co nie mieli nigdy kontaktu z tym. Szkoda, że później tacy znawcy tematu wypowiadają się na temat marihuany i twierdzą, że trzeba zamykać za to ludzi. Jedyna rzecz która mnie dziwi to to, że tak mówią, że ona szkodzi (naukowcy mają o tym różne opinie) i dlatego jest to nielegalne ale alkohol, papierosy, lipne jedzenie jest legalne. Jak trzymać się jakieś idei to przynajmniej nie wybiórczo!
 
Wstrzykujcie dalej te marichuanine, potem tylko smierc.
 
Aż boli to jak media ryją banie ludzie co nie mieli nigdy kontaktu z tym. Szkoda, że później tacy znawcy tematu wypowiadają się na temat marihuany i twierdzą, że trzeba zamykać za to ludzi. Jedyna rzecz która mnie dziwi to to, że tak mówią, że ona szkodzi (naukowcy mają o tym różne opinie) i dlatego jest to nielegalne ale alkohol, papierosy, lipne jedzenie jest legalne. Jak trzymać się jakieś idei to przynajmniej nie wybiórczo!
Zgadzam sie, z drugiej strony rozwala mnie też to, jak ludzie strasznie wariują za tym, że to jest lek, że pomoże chorym osobą itd. 95% osób, które tak twierdzą chcą legalizacji tylko po to by ją palic, nie by sie leczyc, wiec troche nie rozumiem tego :d
 
Marihuana jest bardzo skutecznym lekiem na stwardnienie rozsiane , także nie dziwie się niektórym ludziom , że chcą ją zalegalizować.
Osobiście znam 2 osoby które chorują na tą chorobę i bardzo mi z tego powodu jest przykro , ponieważ nie są to starsi ludzie , tylko podchodzący pod 40-stke z rodziną , nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czują ich dzieci , które wiedzą co się z ich rodzicami dzieje.
O dziwo dzięki konopi można normalnie funkcjonować z tą chorobą.
A co do tych ludzi których wymówką legalizacji jest choroba , a tak na prawdę mają to głęboko w dupie , to brak mi słów i wychodzę tylko z jednego , że są one w głębokiej dupie , ponieważ zielsko przysłoniło im zdrowy rozsądek i żerują na nieszczęściu innych , więcej nie chce mi się pisać na ten temat.
 
Ja jestem tylko dlatego za legalizacją narkotyków bo mam liberalne poglądy. Jak ktoś ma brać to i tak będzie to robić ale przynajmniej będzie miał czysty towar.
 
Podoba mi sie takie nastawienie, nie chce mi sie tutaj rozpisywac, tymbardziej jesli sam nie palisz a masz takie zdanie, to przynajmiej kumaty jestes.
 
Ja mój pogląd to taki aby wszystko było legalne byle od +18 lat i jak by tego zaczeli w 100 % przestrzegać to by było dobrze.
Wszystko jest dla ludzi ale nie dla dzieci potem świrują w nocy mi takie pod domem a policja spisuje za przechodzenie nie na pasach.
 
Ja uważam, że to średni pomysł, nigdy sie nie najebałeś mając mniej niż 18 lat?
Każdy by latał z przypudrowanym nosem jakby np. feta była legalna od 18, nikt by nie mowil o tym, ze to takie złe itd.
 
Mama: Synku co robisz?
Dziecko: Jem
Mama: Co jesz?
Dziecko: Cukier puder
Mama: Nosem?
 
Zioło jest fajne, ale raz na jakiś czas. Po 2-miesięcznym maratonie (dzień w dzień) miałem tak spierdoloną pamięć i taką deprechę, że do tej pory dochodzę do siebie XD

Teraz jestem zdania, że to fajna opcja, ale raz na miesiąc, nie częściej.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top