• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Matura 2013

Chuja, dowiem się o 15.
Moje oke jest tak kurwa zajebiste ( wrocław ), że nie da się sprawdzić wyników w necie :D
 
Zależy pod które oke należysz :D Oke Wrocław nie da się. A tak propo powinni wam dać hasła w szkole, jak nie dostałeś to znaczy, że u Ciebie nie da się :D
 
Zależy pod które oke należysz :D Oke Wrocław nie da się. A tak propo powinni wam dać hasła w szkole, jak nie dostałeś to znaczy, że u Ciebie nie da się :D

i tak PAPIERY musisz odebrać w szkolę


też zdałem, matma 94%, angielski 90%
 
rozszerzenie czy podstawa?

podstawa xdddddddddddddddddddd

niestety z rozszerzenia matma 44 ;/ zjebalem calkowicie, a zadania proste byly, tez troche dlatego,. ze 3 ŁATWYCH nie zrobilem, bo zostawilem je sobie na koniec, a wzialem sie do tych trudniejszych i nie starczylo mi czasu

z geo rozsz tez slabo bo 62 ;//////////////////////////

- - - Updated - - -

ty pewnie miałeś z rozsz matmy 85+% ?avert? bo mniej więcej przy takich wynikach w wawie dostaje się na kierunki informatyczne / matematyczne
 
nie no kurwa zdałem, ale wkurwia mnie młodzież, która podjebana myśli, że zawojuje świat, a potem gorzko tego żałuje z rozjebaną mordą
 
Zdałem 31 % matma, 31 % polski, 31 % angielski zwykły, niestety angielski rozszerzony tylko 2 % ale próbować trzeba.
 
Zdałem 31 % matma, 31 % polski, 31 % angielski zwykły, niestety angielski rozszerzony tylko 2 % ale próbować trzeba.

widać, że jebany troll, matmy nie można na 31%, tylko na 32% można ewentualnie, więc spierdalaj stąd
 
ta? to ciekawe bo ja z języka polskiego dostałem 43% i powiedz mi, jak to możliwe? a jednak? O>o
 
ta? to ciekawe bo ja z języka polskiego dostałem 43% i powiedz mi, jak to możliwe? a jednak? O>o

czytaj uważnie, z matmy, bo za każdy punkt masz 2%

a co do mnie, to olałem rozszerzenie, bo interesuje mnie tylko WAT, a na podstawie się dostane bez problemu, tylko że w tym roku już nie mam szans, bo dzień przed badaniami na rwkl, ćwiczyłem na siłowni i miałem zawyżone AST i ALT, co doprowadziło do tego, że musiałem pisać odwołanie od orzeczenia, no i 27 czyli wczoraj zrobiłem wszystkie badania na które skierowała mnie cwkl, no i teraz tylko czekam na odpowiedź, bo wszystkie wyniki ok, ale w tym roku już nici z WAT'u
 
Matma 74%/92%
Fizyka 68% - myślałem, że będę miał coś koło 80% sprawdzając odpowiedzi w necie (identyczne praktycznie). Z pewnością nie docenili mojego geniuszu ;(
Angielski 81%
Rozszerzenie

Tam gdzie chce się dostaje więc misja zaliczona :)
 
czytaj uważnie, z matmy, bo za każdy punkt masz 2%

a co do mnie, to olałem rozszerzenie, bo interesuje mnie tylko WAT, a na podstawie się dostane bez problemu, tylko że w tym roku już nie mam szans, bo dzień przed badaniami na rwkl, ćwiczyłem na siłowni i miałem zawyżone AST i ALT, co doprowadziło do tego, że musiałem pisać odwołanie od orzeczenia, no i 27 czyli wczoraj zrobiłem wszystkie badania na które skierowała mnie cwkl, no i teraz tylko czekam na odpowiedź, bo wszystkie wyniki ok, ale w tym roku już nici z WAT'u

jedyny ALT jaki znam to ten na mojej klawiaturze, oświeć mnie pl;xxxxIksIksIksxx, ast nie jeet znane również :(
 

aaa dzienks

Na rękę zakładana jest opaska (staza) - ucisk ma spowodować napełnienie żył, co ułatwi pobranie krwi. Pielęgniarka może również poklepać lub masować rękę i miejsce wkłucia, ewentualnie poprosić badanego o kilkukrotne zaciśnięcie ręki w pięść i jej rozluźnienie.

a ciebie poklepała i pomasowała?

Nie wolno zginać ręki! Zgięcie spowoduje powstanie krwiaka w okolicy nakłucia!

uja prawda, ja zginałem już kiedyś po podobnym pobraniu krwi (ze zgięcia) i nie miałem nawet siniaczka małego

Wartości podwyższone ALT mogą wskazywać na:
- wirusowe zapalenie wątroby,
- toksyczne uszkodzenie wątroby,
- choroby zakaźne z udziałem wątroby,
- cholestazę,
- marskość wątroby,
- stłuszczenie wątroby,
- guzy pierwotne wątroby,
- uszkodzenie polekowe wątroby,
- zapalenie dróg żółciowych.

Wzrost aktywności ASP może oznaczać:
- wirusowe zapalenie wątroby,
- toksyczne uszkodzenie wątroby,
- marskość wątroby,
- cholestaza,
- nowotwory,
- choroby zakaźne z udziałem wątroby,
- zapalenia dróg żółciowych,
- zawał mięśnia sercowego,
- zapalenie mięśnia serca,
- zabiegi kardiochirurgiczne,
- choroby mięśni szkieletowych.

a ty co masz, pochwal się ?:D
 
wgl

czytaj uważnie, z matmy, bo za każdy punkt masz 2%

a co do mnie, to olałem rozszerzenie, bo interesuje mnie tylko WAT, a na podstawie się dostane bez problemu, tylko że w tym roku już nie mam szans, bo dzień przed badaniami na rwkl, ćwiczyłem na siłowni i miałem zawyżone AST i ALT, co doprowadziło do tego, że musiałem pisać odwołanie od orzeczenia, no i 27 czyli wczoraj zrobiłem wszystkie badania na które skierowała mnie cwkl, no i teraz tylko czekam na odpowiedź, bo wszystkie wyniki ok, ale w tym roku już nici z WAT'u

ale na WAT cywilne czy wojskowe? na cywilne nie trzeba wcześniej tych badań posiadać chyba ?
 
Back
Top