• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Michal 1000 faces.

Pewnie bym powiedzial i to zapewne z usmiechem na ryju, ale po co mam jechac 300km dla jakiegos gowna? ;)
 
Pewnie bym powiedzial i to zapewne z usmiechem na ryju, ale po co mam jechac 300km dla jakiegos gowna? ;)

bo jestes obsrany i taka prawda. pisalem Ci to juz i powtorze - jestes obsranym dzieckiem które boi sie pokazac nawet swoja foteczke

tango down
 
Rojek jaki agresywny. Z resztą gdzie ty mi go do Warszawy zapraszasz jak ty z jakiegoś Wyszkowa jesteś.
 
di-SVAK7Q3E.jpg
 
Gostek, jesli az tak wam zalezy na mojej fotce to puce walic do rozowego, czy tam kayta, bo im wyslalem swoje foto na rl photo video ktore mialo powstac, ale nie powstalo.
i tak nadal majczal jest przegrancem zyciowym.
 
Gostek, jesli az tak wam zalezy na mojej fotce to puce walic do rozowego, czy tam kayta, bo im wyslalem swoje foto na rl photo video ktore mialo powstac, ale nie powstalo.
i tak nadal majczal jest przegrancem zyciowym.
true info widzialem tadzika sexy boya
 
Gostek, jesli az tak wam zalezy na mojej fotce to puce walic do rozowego, czy tam kayta, bo im wyslalem swoje foto na rl photo video ktore mialo powstac, ale nie powstalo.
i tak nadal majczal jest przegrancem zyciowym.

nie no ty pewnie wygrywasz życie bo masz 16- lat , dostales w tym tygodniu piątke z historii i mamusia Ci buziaczka dała. troche szkoda że wcześniej opierdoliła mi pałe .
hehe nie pozdrawiam
 
nie no ty pewnie wygrywasz życie bo masz 16- lat , dostales w tym tygodniu piątke z historii i mamusia Ci buziaczka dała. troche szkoda że wcześniej opierdoliła mi pałe .
hehe nie pozdrawiam

Ale sie kurwo nie napinaj, gratuluje cisniecia na matke, tym bardziej ze twoja lezy 4metry pod ziemia.
hehe obys ty tez zdechl na cukrzyce.
 
Ale sie kurwo nie napinaj, gratuluje cisniecia na matke, tym bardziej ze twoja lezy 4metry pod ziemia.
hehe obys ty tez zdechl na cukrzyce.

typek pisze "gratuluje pocisku na matke" po czym dodaje ze moja Grażyna niby leży 4 metry pod ziemia. gubisz sie już od tych wszystkich terminów kartkówek w tym swoim gimnazjum ?
 
Back
Top