• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Modyfikacja atrybutów w tabeli player_depotitems

Status
Not open for further replies.

Aragornik

New Member
Joined
Mar 6, 2008
Messages
252
Reaction score
0
Witam, chciałbym prosić o informację jak można "przejąć" z poziomu LUA informację o attributes potrzebną w tabeli player_depotitems w formacie binarnym przedmiotu użytego na przykład w actions.


Przykładowe działanie: dodanie przedmiotu Spike Sword +1 do swojej skrzyni w depo.


Za wszelkie próby pomocy dziękuję.
 
Last edited:
Pierwszy raz musiałem przeczytać zdanie dwukrotnie w polish boardzie, dzięki że sprawiłeś mi tą radość i zmusiłeś mój umysł do wzmożonego wysiłku.

Niestety nie da się tego zrobić z poziomu lua, musiałbyś zrobić specjalną klasę/funkcję do obsługi tych atrybutów. Z drugiej strony dziwne, że w tfs nie ma żadnych funkcji do obsługi depotów (poza pobraniem listy itemów), chyba czas nad tym popracować. A na razie to nic chyba nie zrobisz, bo napisanie takiej klasy było by zbyt czasochłonne niż dodanie prostej funkcji typu doPlayerAddDepotItem.
 
Dziękuję za odpowiedź. Temat do zamknięcia.


#Oftopic
Faktycznie trochę chaotycznie napisałem, ale ważne że wszystko się wyjaśniło.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top