• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Myszka do gier

Status
Not open for further replies.

boxer94

New Member
Joined
May 7, 2012
Messages
76
Reaction score
0
Witam. Mozecie mi polecic jakas dobrą i nie drogą myszkę do gier, chodzi o wygodne i intuicyjne przyciski powiedzmy do 130zł :)
 
Ehh macie problem, idzie sie do jakiegoś tesco czy co tam i bierzesz myszkę za 10zł i działa elegancko mam taką już 2 lata :D
 
Chodzi mi o komfort gry oraz mozliwosc bindowania na myszce.
 
No to własnie takie myszki można znaleźć w tesco czy gdzieś. Sam isę przekonałem, że czasami lepiej kupić klawiature/myszkę o wiele tańszą, bo działa tak samo. Kwestia tylko znalezienia takiej, co ma te dodatkowe klawisze.
 
1351119389928.jpg
 
Moj budzet zwiekszyl sie do 250zł czekam na dobre propozycje :) Nie interesuja mnie myszki z Tesco, Biedronki, Netto, Lidl i inne tego typu :p
 
Od 2 lat korzystam z deathaddera, myszka genialna działa jak marzenie, nie zamieniłbym ją teraz na żadne logitechy ani inne myszki nawet z najwyższej myszki.
 
Diath chyba dał najlepszą odpowiedź tym obrazkiem.

Zawsze można kupić yszke za 250 złoty, która ma 20 klawiszy ale po co wtedy nam klawiatura, może od razu ekran wmontujmy do myszki?
 
tania, wygodna, parę dodatkowych przycisków w wygodnych miejscach i jestem happy, w tibii i wowie klawiatury mi brakuje :D
 
ważne info dotyczące myszek i kart graficznych... Otóż karty z rodziny radeonów nie do końca wspierają rozwiązania typu zmiana szybkości reagowania myszy itp, wiem to z własnego doświadczenia, kupiłem myszkę za 90zł podłączam po 5 minutach mi zacina, podłączam starą myszkę zwykłą za 20zł i działa cacy, wziąłem myszkę do kumpla który ma kartę gforce i mu działała idealnie, biorę do innego też z radeonem na pokładzie i znowu muli... tak więc uważaj aby się nie wtopić.
 
Idz do komputronika lub tego nooo ; d tego wiesz drugiego i ci polecą coś ; )
 
A ja ma jakąś ikon7 za 50 zł ; D i powiem ci że dojebana ; D także używam do csa i do tibi bez hotkeyów : D
 
Hmm zastanawiam sie nad tą zowie am, tylko czemu ona jest na pierwszym miejscu skoro nie ma zbyt bogatych kombinacji (2 dodatkowe przyciski) ktos ma jakies doswiadczenie z tą myszką ?

w818g9.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top