• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nad Ziemią zajaśnieją dwa Słońca!

dragonnoob

Nie spamuje.
Joined
Aug 5, 2009
Messages
56
Reaction score
1
two_suns_640.jpeg

Astronomowie zapowiadają, że pod koniec 2011 roku będziemy świadkami niezwykłego zjawiska. Nad naszą planetą zajaśnieją dwa słońca, a przez dwa tygodnie nie zapadnie zmrok – podaje australijski serwis „Now”.

Brad Carter, fizyk z Uniwersytetu w Southern Queensland w Australii uważa, że Betelgeza traci „paliwo”, niewątpliwie zbliża się do kresu swojego istnienia i już w najbliższej przyszłości nastąpi jej eksplozja.

Gdy do tego dojdzie, obserwatorzy na Ziemi będą mogli dostrzec tak jasny obiekt, że będzie on imitował drugie Słońce, a światło będzie tak silne, że na naszej planecie przez tydzień lub dwa nie zapadnie zmrok.
supernowa_nasa_2_mpia_nasa_calar_alto_observatory_400.jpeg

polozenie_betelgezy_2.png

getelgeza_eso.jpeg


Co myślicie? : >
 
Ta planeta/gwiazda wybuchła kilkaset lat temu (prawdopodobnie 427).
 
Dobrze nie bede musiał nocki walić bo bedzie dzień

Jeden minus
Trzeba będzie dłużej w pracy/szkole siedzieć bo jak znam rząd Polski to zrobią wydłużone godziny żeby zarobić bo przecież mamy dziurę w budżecie ale na smoleńsk trzeba było wydać po 250k od głowy

#topppppp
Ale będzie fajnie
 
ta gwiazdka może wybuchnąć w każdej chwili.
 
Last edited:
Jeden minus
Trzeba będzie dłużej w pracy/szkole siedzieć bo jak znam rząd Polski to zrobią wydłużone godziny żeby zarobić bo przecież mamy dziurę w budżecie ale na smoleńsk trzeba było wydać po 250k od głowy

#topppppp
Ale będzie fajnie

Jak pójdziesz bd miał dłużej, jak można 4 dni przegrać, to sobie wolne zrobię od wszystkiego i o.

A cd smoleńska mogli tą dupolotnią nie lecieć. Już fineasz i ferb zbudowali lepszy z papieru hahahaha _/.
 
No i zajebiście :D Po co mam robić nockę jak mogę robić dzień !

Ja się ciesze ; )
 
Back
Top