• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Najlepszy Serwer na Swiecie, Ta To Real Mapka

ta minera to czasem nie przerobiony [8.54] FrankFarmers Real Tibia Project [EPIC RELEASE] + FULL ZAO LINK :> tak mi się wydaje ale pewien nie jestem
 
Nie wiem jak tam na tych ots nigdy nie grałem i nie mam prawa sie wypowiadać ale... nie ma czasem tam exit trainery ? :D
Swoja drogą olać niech maja tyle ludzi, pogra tyle przez miech? góra 2 i potem co ? res?
 
dziwne, ze teraz gra nie cale 400 ;) gdzies widzialem temat jak koles zrobil pare ssow whoisonline i byly tam same 8 lvle od 'mareka' do 'marekz' :p
 
Nie wiem jak tam na tych ots nigdy nie grałem i nie mam prawa sie wypowiadać ale... nie ma czasem tam exit trainery ? :D
Swoja drogą olać niech maja tyle ludzi, pogra tyle przez miech? góra 2 i potem co ? res?


Sprawdziłem, u nich na trainerach jest ten sqm, co nie można się na nim wylogować.

+jak nie ma się pvp lvl można przechodzić przez takie chary, stanie 200 osób noobami na 1sqm trainerach i po robocie! ;P
 
Może eventa mieli i wbiło pare osób na mc?? zobacz newsy na stronie to może ogarniesz.Piszecie cały czas to samo...niech ktoś zamknie ten zjebany temat,tylko posty nabijają dzieci neo.
 
el polako krotko tu jestem i widze, ze kozaczysz na polisz bordzie a znajac zycie jestes grubym, rozpieszczonym 10 latkiem, ktory uwaza sie za znawce polskiego rapu.. i wydaje mi sie, ze nikt Cie tutaj nie lubi

powodzenia w zyciu Ci zycze
 
Heh, to lepiej wbijcie na vexorie.
0 spoofa, 0 no logout zone, 700+ ppl :D
 
Jak dobrze kojarze, to 90% serwerow ma taka same mape...
 
Każdy serwer z rl map ma rl map nie?
Nie każdy ma tyle bugów jak i nie każdy ma dopracowaną, proste.
Jeden ściągnie gotowca i odpali, drugi ściągnie gotowca i coś popracuje ;p
 
Każdy serwer z rl map ma rl map nie?
Nie każdy ma tyle bugów jak i nie każdy ma dopracowaną, proste.
Jeden ściągnie gotowca i odpali, drugi ściągnie gotowca i coś popracuje ;p

a trzeci strackuje od zera, bo z gotowca za bardzo nie da rady zrobić czegoś dobrego
 
Back
Top