• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nie mogę dodać servera do otservlist.org i otslist.eu.

Status
Not open for further replies.

Xaratex

Explosia.pl
Joined
Aug 18, 2010
Messages
43
Reaction score
3
Witam,
Mój problem polega na tym ,że jeśli chce dodac serwer do otservlist.org lub otslist.eu wyświetla mi "Your server has to be online if you want to add it to our list!",a ots jest online.
Wszystko było ok do tego czasu kiedy zmieniłem platforme hostingową z Windows na Linux tj. Debian. Od tego czasu mam ten problem.
Gracze tak jak na Windows mogą się logować i wszystko jest w porządku. Jest to dość głupi błąd gdyż reklama nie może być prowadzona na tych serwisach. co za tym idzie gra coraz mniej osób. Jest to dla mnie bardzo ważne gdyż chce rozwijać ots w dalszym stopniu.
byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś zainsteresował się tym problemem, proszę o jakie kolwiek sugestie.
 
ja tak miałem jak był dodany server zmieniłem dedyka a domena została to skrypt chyba patrzył na stare ip bo wtedy podałem cyfrowe
 
spróbuj dodać w config.lua
PHP:
motd = "delete-otslist.eu"
resetnąć serwa i spróbować dodać na otslist.eu.
 
próbowałem już tego co tutaj mi piszecie i bez zmian, to chyba coś poważnego.
 
Jaki masz ustawiony statusPort w configu?

Podaj IP serwera (jesli nie chcesz tu to podrzuć na priv).
 
ip servera to 85.25.144.223 , status port mam ustawiony na port 7171 (dokładnie statusPort = 7171).
 
odinstalowalem firewall bangla, thx wszystkim temat do zamknięcia.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom