• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Niektórzy mają lagi

Inwob weź się ogarnij bo pierwszy lepszy br cię pierdolnie i się zesrasz tak jak twój hosteam.
 
Seminari
to forum umarło przez takich pseudokołbojów jak triamera, bartas i inne uwstecznione rozwojowo osobniki typu masterix

jeszcze 1.5roku temu fajnie sie tu pisało...
dziękuję pozdrawiam
 
Seminari
to forum umarło przez takich pseudokołbojów jak triamera, bartas i inne uwstecznione rozwojowo osobniki typu masterix

jeszcze 1.5roku temu fajnie sie tu pisało...
dziękuję pozdrawiam

To w sumie o nas dobrze świadczy - prawdziwi polacy, płacisz masz, nie płacisz wypierdalaj. Darmozjady niech się pierdolą, a tak po za tym kim ty niby jesteś?

Uwstecznione rozwojowo? otóż uwstecznione rozwojowo są osoby Twojego pokroju "mam crasha, chuj pójde na forum na pewno za free pomogą", hmm fajny system wymyśliłem o.o pójdę na forum, na pewno napiszą.......

Po za tym nikt mi nie będzie mówić co mam robić, będę chciał pomogę(są takie osoby na pb), nie będę chciał oleje. Co do wywalania otsów, ode mnie się nie zaczęło i ode mnie się nie skończy(nie tykam czyiś otsów), a wręcz często pomagam.
 
Last edited:
Seminari
to forum umarło przez takich pseudokołbojów jak triamera, bartas i inne uwstecznione rozwojowo osobniki typu masterix

jeszcze 1.5roku temu fajnie sie tu pisało...
dziękuję pozdrawiam

Jeszcze 1.5 roku temu fajnie się tu zakładało tematy o byle gównie i o byle gówno pytało robiąc z pb ask.com? O tym mówisz?
Prawda jest taka, że na forum przesiadują ludzie i tibijczycy.
Zwykłe pucki które nie mają swojego zdania i osoby które gówno się znają na temacie ale mimo to próbują się wypowiedzieć.
 
Back
Top