• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowa era w Tibii?

30k na realu + 15k na otsach, bilans zbliżony do średniej online, bo kto wie może jakiś rekord już padł, ale kto zwraca uwage na OTsiarzy :>
 
Dusieq, od ponad roku liczba online sie utrzymuje, moze i jest duzo botow (na pewno nie 75%), ale wez pod uwage, ze codziennie kilkanascie postaci konczy z deletem + mass delete.
 
Uwaga ciekawostka. 21082 na otservlist i 21078 na tibia.com, blizej chyba sie nie dalo :p
 
W tym że na ots 95% bot i 40% spoof. a na rl 80% bot.
Nawet na tej hexanie śmiesznej chyba xinn załączył spoofa, bo ostatnio coś dziwnie dużo online się zrobiło, a takto grało te 200-300 tych dzieci neo, a nagle po 800 online, a wątpię żeby nowi wbijali na gówno gdzie są 1.1k lvle.
 
W tym że na ots 95% bot i 40% spoof. a na rl 80% bot.
Nawet na tej hexanie śmiesznej chyba xinn załączył spoofa, bo ostatnio coś dziwnie dużo online się zrobiło, a takto grało te 200-300 tych dzieci neo, a nagle po 800 online, a wątpię żeby nowi wbijali na gówno gdzie są 1.1k lvle.
a czubka wlasnego nosa nie widzisz, sam dobrze wiesz co mam na mysli
 
Przeciez tibia ma sie dobrze, ale nie ta polska. :O
Jak kiedys bylo ile, ze 40% polakow? To teraz nie wiem ile jest, ale strzelam na jakies 20 moze 25?
Cip zarabia wiecej tylko przez te transfery i inne duperele.
A br tibia sie dobrze trzyma. Otsy zreszta tez. Malo macie otsow po 200, 300 czy 400 osob?

Polaczki nie graja bo ci co grali to przestali, a nowi nie przyszli bo to juz nie modne. w br ci co grali graja dalej, a nowi graja bo dalej ta gra jest dla nich normalna a nie "chujowa".
 
Przeciez tibia ma sie dobrze, ale nie ta polska. :O
Jak kiedys bylo ile, ze 40% polakow? To teraz nie wiem ile jest, ale strzelam na jakies 20 moze 25?
Cip zarabia wiecej tylko przez te transfery i inne duperele.
A br tibia sie dobrze trzyma. Otsy zreszta tez. Malo macie otsow po 200, 300 czy 400 osob?

Polaczki nie graja bo ci co grali to przestali, a nowi nie przyszli bo to juz nie modne. w br ci co grali graja dalej, a nowi graja bo dalej ta gra jest dla nich normalna a nie "chujowa".
Polakow wczesniej bylo do 25%.
 
W sumie racja. Cos mi sie spamietalo ze bylo 40-50%, ale znalazlem newsa to te 50% to byli i polacy i br...
Ale i tak gra mniej polakow i nikt mi nie powie ze nie. ;P
 
W sumie racja. Cos mi sie spamietalo ze bylo 40-50%, ale znalazlem newsa to te 50% to byli i polacy i br...
Ale i tak gra mniej polakow i nikt mi nie powie ze nie. ;P
Wiadomo, że mniej.
 
Cipsoft zapowiedział już oficjalnie łączenie światów. Jednak będzie prosić graczy o wskazówki jak ma to przeprowadzić (co z czym, jakie kryterium itp.).

Wiadomo już, że nie zostaną połączone serwery premium, pvp enfo i testowe.
 
Łączenie światów było do przewidzenia już parę lat temu. Na światach pvp gdyby nie boty, to nie byłoby nawet 150 osób wieczorem.
 
No to jestem ciekaw co dadzą w nowym kliencie. Moze Auto-Combo? Guild Leader wciska f3 a cala gildia rzuca sdki. Dobre :[
 
Lepsza byłbaby opcja podświetlenia danej postaci którą lider atakuje(np zmiana outa czy coś) ponieważ wielu idiotów nie jest w stanie zrozumieć jak lider wymawia czyjś nick a potem sd latają jak z pepeszy kazdy w innego wali :p
 
W tym że na ots 95% bot i 40% spoof. a na rl 80% bot.
Nawet na tej hexanie śmiesznej chyba xinn załączył spoofa, bo ostatnio coś dziwnie dużo online się zrobiło, a takto grało te 200-300 tych dzieci neo, a nagle po 800 online, a wątpię żeby nowi wbijali na gówno gdzie są 1.1k lvle.

Jeśli jakiś ots stoi bardzo długo i jest wciąż odpowiednio reklamowany to co w tym dziwnego?
Tibia tak czy siak, kiedyś się skończy, a na pewno w polsce, gdzie gra w Tibie kojarzy się z czymś śmiesznym. To nie te czasy kiedy na każdym korytarzu w każdej szkole wszędzie było słychać tibia tibia tibia.
Na otsach można było zarobić, ale jeśli ktoś planuje tylko z tego się utrzymywać to jest głupcem.
 
Ogólnie tibie zjebali od tego czasu gdy wyjebali GMow a dodali ta maszynkę która sama wyłapuje botterow - klimat Tibijski byl a teraz?
..
 
Tak się zastanawiam kiedy oni wkońcu zrobią lepiej tego klienta tibi zwykłego, nudna już jest ta sama oprawa graficzna od xx lat, powinno być więcej regulacji okna w tibi, ruchome skille itp po której stronie się chce itp. Myśle także, że powinni połączyć resztę serverów, tak żeby na każdym było te 700 osób online, jest to w sam raz na rl mape, i nie było by przepełnienia, bo teraz większość serverów to farmy botów zapewne, a to że by był większy ścisk to lepiej bo przynajmniej by było co robić.
 
Back
Top Bottom