• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowa era w Tibii?

Jest dobrze jak jest, Cipsoft zrobi to co będzie uważał za stosowne i napewno niczego w klimacie nie zmieni...
Tibia, jest i będzie, nie upadnie ale będzie miała bardzo mało graczy - tyle co Runes of Magic...
 
Przeciez tibia ma sie dobrze, ale nie ta polska. :O
Jak kiedys bylo ile, ze 40% polakow? To teraz nie wiem ile jest, ale strzelam na jakies 20 moze 25?
Cip zarabia wiecej tylko przez te transfery i inne duperele.
A br tibia sie dobrze trzyma. Otsy zreszta tez. Malo macie otsow po 200, 300 czy 400 osob?

Polaczki nie graja bo ci co grali to przestali, a nowi nie przyszli bo to juz nie modne. w br ci co grali graja dalej, a nowi graja bo dalej ta gra jest dla nich normalna a nie "chujowa".
Najmądrzejszy post w tym temacie. Otóż to.
 
Mam nadzieje że dodadzą w późniejszym czasie jakieś ciekawe fjuczury np. pasek ze spellami które można castować myszką, przesuwalne okienka jak w OTC, jakaś customizacja(może nawet addony jak w WoW'ie-w co wątpię ale byłoby to niezłą opcją :p)
widać potencjał i mam nadzieję że tego nie spaprają ;)
 
Mam nadzieje że dodadzą w późniejszym czasie jakieś ciekawe fjuczury np. pasek ze spellami które można castować myszką, przesuwalne okienka jak w OTC, jakaś customizacja(może nawet addony jak w WoW'ie-w co wątpię ale byłoby to niezłą opcją :p)
widać potencjał i mam nadzieję że tego nie spaprają ;)
Na pewno można minimapę przesuwać nie wiem jak reszta.
 
Po trzech latach od pierwszych zapowiedzi wyszedl nowy client, Tibia 11. Ciekawe jak teraz im pojdzie z botami.
 
Back
Top