• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy bot ????

kentash

sunwell.pl
Joined
Dec 1, 2012
Messages
287
Reaction score
21
Location
germany | Alabama
Wiecie coś na temat nowego nadchodzącego bota (podobno jakiś super programista tworzy) bot rzekomo ma być bardziej zaawansowany niż neo/ibot. Tyle ja wiem na temat tego (źródło z którego to wyczytałem to był torg temat ibota strona 315) Niestety dubler nie pisze nic więcej na ten temat i dlatego się zwracam do was z tym pytaniem.
 
Nie chce mi sie zakładać konta to raz. A 2 dubler powiedział ludziom, że więcej na ten temat nie powie. A że mam konto tu, i są tu bardziej ogarnięci ludzie to pytam tu, chyba proste.
 
Zapytaj go?

20121225191300319.png
 
Last edited by a moderator:
Nie chce mi sie zakładać konta to raz. A 2 dubler powiedział ludziom, że więcej na ten temat nie powie. A że mam konto tu, i są tu bardziej ogarnięci ludzie to pytam tu, chyba proste.
Skoro on nie chce powiedzieć, pewnie dlatego założyłem ten temat. Chyba to jest oczywiste. Zwróciłem się do was z tym pytaniem a nie do niego, bo on wyraźnie napisał, że nie mówi więcej na ten temat.
 
Nie wychodzi Ci bycie śmiesznym, przykro mi. Jak nie wiesz na ten temat to nie wiem po co wgl zaśmiecasz temat. Zadałem proste pytanie, czy ktoś wie (mógłby napisać, odesłać) do forum owego bota opisanego przez dublera.
 
o dzizas :D podkablowali mi że rozprawiacie teraz tutaj o tym bocie. Nie powiem nazwy, nie powiem nic o autorze poza tym ze jest znajomym programistą. Termin wydania nieznany ale z pewnością będzie w nadchodzącym półroczu (raczej w pierwszym kwartale). Na chwilę obecną jest 6-krotnie szybszy od iBota (widzialem na własne oczy testy na raczej słabawym laptopie i oczom nie wierzyłem). Nie pytajcie o więcej bo się nie dowiecie. Autor sam uzna za stosowne kiedy rozpocząć reklamowanie swojego dzieła.

Koniec tematu i większej ilości informacji z mojej strony. Na to forum nie zaglądałem od pół roku i nie mam zamiaru znowu zaglądać więc nie macie co się fatygować na PW nawet ;p
pzdr
 
Zapewne ten co robi tego bota to ta sama osoba od neo bota tibia auto elfa i huj wie co jeszcze ... zarobi hajs zmieni sie wersja tibi zmieni kilka kodow skórke do bota i wprowadzi kolejna licencje a siedzac na sraczu wymysli jakas orginalna nazwe z nudów ... a wy to kupicie bo się grać ręcznie nie chce. ;p
 
Ehh kolejny głupi? Czy tylko udajesz?
nt. Bot który ma być lepszy (od nieistniejącego neo) i lepszy od ibota.

kurwa tempaku, każdy kto robi coś swojego zapewnia innych, że jego produkt jest lepszy od innych -.-

# a co do dublera
to niewiem ale jeśli on pisze takie rzeczy o bocie to można by skojarzyć, że może on stoi za tym projektem.. ale jakoś nie sądzę, że jest super pro programistą, skoro jakoś sobie z map trackerem nawet nie poradził, a jego boty są zwyczajnie śmieszne i według mnie to, że ma na sprzedaż takiego bota jest mega śmieszne, jeszcze śmieniejsze, jest to, że ponoć niektórzy to kupują heh.


#dubler

super, tibia auto jesst milion razy szybsza od tego ibot'a, a możliwości TA wcale nie są małe i co z tego? -.-

po chuj wgl piszesz takie rzeczy, albo mówisz coś, albo nic i tyle, bo teraz to wygląda na żałosną próbę zwrócenia na siebie uwagi, na którą reagują takie nooby jak założyciel tematu
 
Poczekamy zobaczymy, wątpię żeby coś lepszego od neo wyszło :< chyba że plotki o tym że ekx niby za "grube dolarsy" sprzedał źródła to prawda..
 
tak jak myslalem, dubler w huja lecial, o bocie nie slychac do tej pory, to nie wiem jak zareklamuja go ? 2 dni przed wypuszczeniem go ? A moze w tv bd reklama bota :D
 
mi talaturen powiedzial, ze on tez pomagal gosciowi przy tym bocie i premiera ma byc w lutym
 
Po chuj Wam te boty? Naprawdę jesteście tak ułomni? Nie chce Wam się grać, to nie grajcie.
 
Back
Top