• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowy layout Otslist.eu

No to rzeczywiscie - baaardzo oryginalny uklad -.-
 
A myslales moze aby OTS byly ulozone w kwadratach? np. po 5 w rzedzie, ciekawe rozwiazanie.
 
Masz moją gwiazdkę w tym samym miejscu :( ogólnie lay fajny, ale to jedno i to samo co otservlist.org, tak samo jak i nie ukończone moje otservers.net. Gdyby nie było tego rycerza mógłbym napisać, że lista jest wyjątkowa i oryginalna, ale nie jest. Wcześniej była.
 
featserv.box.title.jpg

http://otservers.net/images/pl/featserv.box.title.jpg
server.png

http://otslist.eu/images/server.png
 
Nie widze podobieństwa. Taką gwiazdkę mozesz znaleźc tez na "nasze klasie" na śledziku, jako "fajne".

//Moja lista o ile wiem, była szybciej od twojej. [nieukończonej?]
 
Refresher mam w PHP, ale na innym serwerze, łacza sie przez API... własnoręcznie zrobione.
 
Ile czasu zajmuje odswiezenie wszystkich serwerow?
 
Długo...

Testowałem moje rozwiązanie to 200 serwerów odświeżyło w minutę. Też w PHP. TAk, wiem :) I tak serwery mają status timeout;p ale to tak z ciekawości.
 
Refresher mam w PHP, ale na innym serwerze, łacza sie przez API... własnoręcznie zrobione.
Phew, lipsko. API? Też mi problem w PHP- 2 godzinki "własnoręcznej" roboty.
Ustawione jest 30 serwerów na minutę.

560 / 30 = 18 minut.

Długo...

Testowałem moje rozwiązanie to 200 serwerów odświeżyło w minutę. Też w PHP. TAk, wiem :) I tak serwery mają status timeout;p ale to tak z ciekawości.
Cholernie długo, refresher Otexa odświeża min. 20 na 3 sekundy ; d

Timeout, bo za mały czas oczekiwania odpowiedzi, ale to obaj wiemy : )
 
Ustawione jest 30, skrypt wykonuje się w 20 sekund. Ale wiem, cholernie długo, muszę jeszcze przejrzeć te wszystkie funkcje PHP. Może coś znajdę.. ;x
 
Ustawione jest 30, skrypt wykonuje się w 20 sekund. Ale wiem, cholernie długo, muszę jeszcze przejrzeć te wszystkie funkcje PHP. Może coś znajdę.. ;x

jak już będę miał ots-list.org to przepiszę otexowy refresher w delphi na c++ z asio i wtedy porównamy wyniki ^^
 
Back
Top