• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Npc rozmawiający tylko z mieszkańcami + gildie

3rRoR

New Member
Joined
Dec 18, 2013
Messages
31
Reaction score
2
Witam, poszukuję skryptu lub podpowiedzi jak można to rozwiązać - mianowicie, chciałbym aby NPC rozmawiał tylko i wyłącznie z zadeklarowanymi mieszkańcami (czyli zwyczajnie odradzających się w owym mieście) miasta w którym się znajduje. Czy jest ciężko wykonać taki skrypt? Wystarczy samo lua czy trzeba pobawić się z c++ ?

Mam jeszcze jedno pytanie, konkretnie o to czy możliwe jest aby sprawdzać z jakiej gildii jest gracz oraz jakie miejsce ona w rankingu uzyskuje? - najlepiej gdyby owa funkcja była wykonywana po wejściu na konkretne id lub wejściu na pewien obczar x,y,z.

Nie chcę aby był to kolejny post na tym forum, żebrzący o pomoc, ale szukałem i nic nie znalazłem, a bardzo usilnie ich poszukuje.

Z góry dzięki,
3rRoR.
 
miód, będzie śmigać zapewne :) o to właśnie mi chodziło.
Dziękóweczka :)

Pozostaje teraz już tylko ta druga kwestia.
 
Ajjjjj ale dopiero zauważyłem że pod 8.6 to ta funkcja - nie wiem jak Potar'a ale Pietii nie działa. :(
 
@UP
A jakiego TFS uzywasz?

Pietia napisal ze ta funkcja pochodzi z TFS 1.0
 
Back
Top