• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

Uwierz, że nawet jakbyś jeździł czymś normalnym to też nie chciałbyś w coś takiego się wjebać, a na prawdę przygłupy niezłe robią prawka już w wieku 18 lat, to co mówic o 16 lat? Niby jego wina, ale zawsze...

Owszem 16 lat to za wczesnie na prawo jazdy , ja zrobilem w wieku 18 i wiem ze czasem przesadzam :blink: ...
 
Zależy jeszcze od osoby, niektórzy co mają 16 lat jeżdżą lepiej od "niedzielnych kierowców" po 40sce, ale jest masa gnojków co chcą zaszpanować lub po prostu nie znają przepisów.
 
Zależy jeszcze od osoby, niektórzy co mają 16 lat jeżdżą lepiej od "niedzielnych kierowców" po 40sce, ale jest masa gnojków co chcą zaszpanować lub po prostu nie znają przepisów.

Pare mandatów i w większości przypadków ambicje sportowe znikają, a tacy na których nawet to nie działa często siadają za kółko bez prawka :p
Czy chcesz czy nie zawsze na drodze znajdzie sie jakiś debil i nie musi mieć wcale B1.
 
Uwierz, że nawet jakbyś jeździł czymś normalnym to też nie chciałbyś w coś takiego się wjebać, a na prawdę przygłupy niezłe robią prawka już w wieku 18 lat, to co mówic o 16 lat? Niby jego wina, ale zawsze...

Niekoniecznie zanczy młodszy - głupszy... Wystarczy jechać z rozumem.

Ja jeżdżąc już ponad 1,5 roku, jeszcze nie spowodowałem żadnego wypadku(ani motorem, samochodem, i quadem..), jedynie co było to tylko "kraksa" na torze motocrossowym...
A tak jak ze starym gdzieś jadę (niedaleko) to zazwyczaj ja siedzę za kierownicą, więc mam już te troche doświadczenia...
 
Niekoniecznie zanczy młodszy - głupszy... Wystarczy jechać z rozumem.

Ja jeżdżąc już ponad 1,5 roku, jeszcze nie spowodowałem żadnego wypadku(ani motorem, samochodem, i quadem..), jedynie co było to tylko "kraksa" na torze motocrossowym...
A tak jak ze starym gdzieś jadę (niedaleko) to zazwyczaj ja siedzę za kierownicą, więc mam już te troche doświadczenia...

Wierz mi jazda z kims a jazda samemu po duzym miesci to dwa rozne swiaty : ) , chodz bys nie wiem jak dobrze jezdzil z kim obok to samemu w niektorych sytuacjach nie bedziesz wiedzial co zrobic :(
 
o_O dzisiaj rozmawiałem z kolega o motorkach i ten mi wyjechał z takim tekstem:
Code:
Jak będziesz jechał bez prawka na 125 i ci zwiną to zapłacisz 200zl i po 21 roku życia będziesz mógł zrobić prawko na 125+

Normalnie mnie coś wzięło bo nie wiem czy to prawda.. Może ktoś o tym słyszał?
 
Cos własnie takiego jest ze jak jezdzisz bez prawka to placisz kase i przesuwaja mozliwosc zrobienia prawka nawet o kilka lat : P , dlatego lepiej zajmijcie sie Ots a nie motoryzacja na to przyjdzie czas :)
 
Cos własnie takiego jest ze jak jezdzisz bez prawka to placisz kase i przesuwaja mozliwosc zrobienia prawka nawet o kilka lat : P , dlatego lepiej zajmijcie sie Ots a nie motoryzacja na to przyjdzie czas :)

ots zarabia na nowy motor :d 2,5k / miesięcznie :] tylko właśnie nie wiem czy kupić motor 125/50 czy 125 i jeździć bez prawka :peace:
 
Mam samochód, rok prawka, przejechane 10tys. W lipcu idę na kat. A.
Akurat mam zdjęcia, więc to moja "bestia" :p

IMG_0055_.jpg


IMG_0060.JPG


IMG_0053.JPG


Ciasna, ale własna :)
 
Mam samochód, rok prawka, przejechane 10tys. W lipcu idę na kat. A.
Akurat mam zdjęcia, więc to moja "bestia" :p


Ciasna, ale własna :)

Nieźle ;)

Widzę dorwałeś tego grila :peace:
 
Git ze własna, co ci zwisa z lusterka?

Choinka xD i CB :)

Wiem, dużo kabli, ale przynajmniej mogę słuchać muzyki z mojego 3GSa.


Samme: ano dorwałem :D Mam jeszcze gałkę biegów z MK6, ale nie mam czasu jej zrobić. To samo mam zegarek z termometrem, ale nie mam czasu podpiąć termometru w zderzak, bo i kabel trzeba poprowadzić...
 
Ja dziś wpadłem na genialny pomysł, i jeśli wszystko dobrze pójdzie to już pod koniec czerwca idę kupić te maszynkę :D

Zdjęcia oczywiście robione przeze mnie.

53157168765378469393.jpg


97915096535628031918.jpg


04230238321806555036.jpg


Niebieska z 2010 jest najładniejsza chyba ;)
 
Mam samochód, rok prawka, przejechane 10tys. W lipcu idę na kat. A.
Akurat mam zdjęcia, więc to moja "bestia" :p

obrazki

Ciasna, ale własna :)
Jaki silnik? To diesel jest?
Dla mnie jednak za mały ;'pp
 
ja osobiscie mam dosc skuterów , po tych komuniach pełno dzieci jezdzi nimi , wszstyko było by okej ale one nie dostaja nogami do ziemi ; / i nie maja kompletnie pojecia o przepisach , strach prowadzic auto :/

Faktycznie, to jest bardzo irytujące. Czasami mam ochotę zadzwonić na policje aby takiego dzieciaka zgarneła i wlepiła mu mandat za nieposiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdu.
Jeszcze bym przeżył gdyby to były peugoty czy aprilki dobre na oka. Ale czemu chinole które wydają dźwięk gorszy niż kosiarka i jadą 20 km/h
 
Back
Top