• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o urządzeniach do dzwonienia, potocznie nazywanych telefonami

fajny mustang, gdzie taki stoi?

jak na aparat w ipku to ja nie narzekam, to w koncu jest telefon.. a aparat to dodatkowa funkcja..
od zdjec mam aparat
 
monte.jpg


Ogółem to jestem zadowolony, fajny edytor zdjęć jest, internet się średnio przegląda bo dużych stron nie można przybliżyć.
 
A instalowałeś inną przeglądarkę? Opera Mini?
Chyba biorę tego Samsunga, tani i dobry:thumbup:
 
A instalowałeś inną przeglądarkę? Opera Mini?
Chyba biorę tego Samsunga, tani i dobry:thumbup:

noł ! Nokie 5800 xpresmiuzik !:D teraz codziennie przeglądam allegro, może trafie na ładny kąsek i sobie zamówię :p

dzisiaj cały dzien sie bawiłem , bo kolega mi pożyczył masz wifi, i inne gówna możesz zawsze fajne odtwarzacze / przeglądarki wgrywać bo w huj ulepszeń jest do tego telefonu :thumbup:
 
A ja mam taką wypasioną komórkę, tyle że nie działa bo bateria siadła i muszę kupić nową :/

31423827.jpg
 
Jest ciekawa aplikacja którą ostatnio sobie testowałem - robi zdjęcia panoramiczne(czyli rozdzielczość takiego zdjęcia może mieć nawet +1100 szerokości i 342 wysokości) =d Jutro się pobawię to wam coś wrzucę.

Edit:
Właśnie postanowiłem sobie kupić nowszy model, woah ma nawet wf-i xd
nokia-5530-xpress-music.jpg

Całe szczęście, że w całej szkole mamy wf-i o/
 
Last edited:
Ten sam co pan up ^

Najlepiej jakis sony ericsson ich jedyna wada to joystick bo czasami szybko sie psuje.
 
Back
Top