• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

onepay.pl

mahant

Banned User
Joined
May 15, 2010
Messages
111
Reaction score
1
Czesc,
mam jedno konkretnie pytanie, bo nie wiem zbytnio.


Czy nie bede mial zadnych problemow, jesli doladowania SMS beda z roznych numerow, od przypadkowych ludzi. Moze banalne pytanie, ale pytam bo cos tam pisze ze wszelkie próby mieszania w to osoby postronne...[/b] itd.
 
Zablokują Ci konto jesli bedziesz oszukiwal.
Poza tym musisz zawsze dany numer aktywowac przed wyslaniem SMSa, ktory doladowuje konto.
Z tego co wiem, nie dlugo w tresci smsa zwrotnego podczas aktywacji numeru bedzie lista numerow i ich cena - efekt dzieciarni na czaterii (Sexi Ania sprzedajaca siebie za sms 3.66zl!!!!!!!11onewoenoee)
 
tak, a nie chodzi mi o przekręty, ja komuś dawałbym rzecz, a on mi sms, czy to dozwolone by było? nie chodzi o żadne przekręty, wszystko w 100% "jawne"
 
Tak, jest to dozwolone.
Pamiętaj aby ZAWSZE podać osobom, którym sprzedajesz dane przedmioty prawdziwą cenę SMS'a.
 
bo jak będziesz mówił że np sms jest za 3,66 a dajesz za 30 zł to wtedy ktoś może zgłosić i Ci konto zablokują ;]
 
Back
Top